دمشق: آماده مقابله با حملات تروریست‌های اسرائیلی هستیم

دمشق: آماده مقابله با حملات تروریست‌های اسرائیلی هستیم توضیح تصویر توضیح لینک توضیح لینک

دمشق: آماده مقابله با حملات تروریست‌های اسرائیلی هستیم وزارت امور خارجه سوریه ضمن تروریستی خواندن حملات جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به خاک این کشور، تاکید کرد که آماده مقابله با این جنایات فاشیستی است.

به گزارش رک نیوز و به نقل از خبرگزاری فارس ، وزارت امور خارجه سوریه در واکنش به حملات اخیر رژیم صهیونیستی تاکید کرد که حملات مکرر اشغالگران به سوریه نشان‌دهنده هماهنگی نزدیک بین تل‌آویو و گروه‌های تروریستی با هدف طولانی کردن بحران است.

طبق گزارش خبرگزاری رسمی دولت سوریه (سانا)، این وزارتخانه امروز در صفحه توئیتر خود اعلام کرد: اسرائیل به اجرای سیاست‌های جنگی و جنایتکارانه خود علیه سوریه ادامه می‌دهد؛ جنگنده‌های آنان در هماهنگی با گروه‌های تروریستی که به نیروهای سوری در منطقه الدانا تجاوز کرده و دست به جنایت وحشیانه جدیدی زدند.

در ادامه واکنش دولت دمشق آمده است: این حملات مکرر نشان‌دهنده هماهنگی نزدیک بین تروریست‌های اسرائیلی و گروه‌های تروریستی دیگر است؛ هدف آن‌ها بی‌تردید طولانی‌شدن بحران سوریه و خالی کردن ظرفیت‌های این کشور است.

توضیح تصویر

وزارت خارجه در پایان بیانیه‌اش خاطرنشان کرد: سوریه تأیید می‌کند که آماده رویارویی با همه این چالش‌ها و حملات فاشیستی برای دستیابی به اراده مردم سوریه در جهت پیروزی و تحمیل حاکمیت سوریه بر تمام اراضی و حریم هوایی خود است.

وزارت اطلاع‌رسانی سوریه بامداد امروز جمعه (۳۱ مارس) تایید کرد که صدای چند انفجار در آسمان پایتخت و اطراف آن شنیده شده است.

سامانه‌های پدافندی ارتش سوریه موفق شدند بیشتر اهداف متخاصم در آسمان پایتخت این کشور را رهگیری کنند. خبرنگار المیادین در سوریه هم گزارش داد که آن جنایت، دومین حمله رژیم صهیونیستی به سوریه طی ۲۴ ساعت اخیر بوده و منطقه جنوبی دمشق را هدف قرار داده است.

پایان پیام/ 

توضیح لینک توضیح لینک توضیح لینک توضیح لینک

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *