شلیک مجدد راکت از خاک سوریه به شمال فلسطین اشغالی

شلیک مجدد راکت از خاک سوریه به شمال فلسطین اشغالی توضیح تصویر توضیح لینک توضیح لینک

شلیک مجدد راکت از خاک سوریه به شمال فلسطین اشغالی.ارتش رژیم موقت صهیونیستی می‌گوید حداقل ۳ فروند راکت کوتاه‌بُرد از خاک سوریه به جولان اشغالی شلیک شده است.

به گزارش رک نیوز و به نقل ازخبرگزاری فارس، منابع محلی بامداد یکشنبه از فعال شدن آژیر خطر حمله موشکی در شهرک‌های صهیونیست‌نشین واقع در جولان اشغالی خبر دادند.

طبق گزارش رسانه‌های عبری‌زبان، ارتش رژیم موقت صهیونیستی می‌گوید حداقل ۳ فروند راکت کوتاه‌بُرد از خاک سوریه به جولان اشغالی شلیک شده است.

 گفته می‌شود ۲ فروند از این راکت‌ها در منطقه باز در جولان اشغالی سقوط کرده و ۱ فروند از آنها نیز رهگیری شده است. آژیر هشدار در شهرک‌های «نیتور» و «آفنی ایتان» شنیده می‌شود.

توضیح تصویر

دقایقی بعد شبکه «المیادین» گزارش داد که گروه «لواء القدس» مسئولیت حمله راکتی به جولان اشغالی از خاک سوریه را برعهده گرفته است.

لواء القدس در بیانیه‌ای گفت: «هدف قرار دادن اماکن اشغالی در جولان در پاسخ به حملات به مسجدالاقصی صورت می‌گیرد. ما اسرائیل را به پاسخ قاطع از جبهه جنوب سوریه در برابر هرگونه تجاوز تهدید می‌کنیم».

برخی رسانه‌های عبری‌زبان می‌گویند توپخانه‌های ارتش رژیم تروریست صهیونیستی در حال شلیک به اهدافی در جنوب سوریه هستند.

رئیس شورای شهرک‌های صهیونیست‌نشین در جولان اشغالی نیز دستور داد تا تمام پناهگاه‌ها باز شوند و از صهیونیست‌ها خواسته شد تا شب را نزدیک آنها سر کنند.

دقایقی بعد سخنگوی ارتش رژیم موقت صهیونیستی شلیک یگان‌های توپخانه‌ای به سمت منطقه‌ای در جنوب سوریه که از آن راکت به سمت جولان اشغالی شلیک شده بود را تایید کرد.

پایان پیام/

توضیح لینک توضیح لینک توضیح لینک توضیح لینک

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *