حماس: به دفاع از ملت با وجود جنایت صهیونیست‌ها ادامه می‌دهیم

حماس: به دفاع از ملت با وجود جنایت صهیونیست‌ها ادامه می‌دهیم توضیح تصویر توضیح لینک توضیح لینک

حماس: به دفاع از ملت با وجود جنایت صهیونیست‌ها ادامه می‌دهیم.جنبش مقاومت اسلامی فلسطین بامداد چهارشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد که به دفاع از ملت با وجود جنایت‌های اشغالگران صهیونیستی ادامه خواهد داد.

به گزارش رک نیوز و به نقل ازخبرگزاری فارس، جنبش مقاومت اسلامی فلسطین “حماس”، بامداد روز چهارشنبه طی بیانیه‌ای اعلام کرد که حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه به اهداف خود نخواهد رسید.

در این بیانیه آمده است: «تهاجم صهیونیست‌ها علیه نوار غزه در تحقق اهداف خود در ممانعت از ما در انجام وظیفه دفاع از ملت و نمادهای آن شکست خواهد خورد».

حماس تاکید کرد: «به دفاع از ملت با وجود جنایت‌های اشغالگران صهیونیستی ادامه خواهیم داد».

توضیح تصویر

ارتش رژیم صهیونیستی از ساعتی پیش مناطق مختلف نوار غزه را آماج حملات خود قرار داد.

رسانه‌های فلسطینی خبر دادند که در پی این حملات چند انفجار در مناطق متعددی در نوار غزه روی داد.

گروههای مقاومت فلسطین امروز بیش از ۲۰ راکت به سمت مواضع رژیم صهیونیستی در اطراف نوار غزه شلیک کردند که سامانه گنبد آهنین باز هم نتوانست همه راکتها را رهگیری کند و بخشی از راکتها به منازل صهیونیستهای اشغالگر در شهرک «سدیروت» اصابت کرد و باعث آتش‌سوزی شده است.

به دنبال شلیک این راکتها، هفت شهرک‌نشین اسرائیلی زخمی شده‌اند که وضعیت یکی از آنان بسیار وخیم گزارش شده است.سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی هم گفت که ۲۲ راکت از غزه به سمت اراضی اشغالی فلسطین شلیک شده که چهار راکت، رهگیری شده است. این مسئول صهیونیست مطابق معمول مدعی شد که ۱۶ راکت دیگر در مناطق غیر مسکونی اصابت کرده است، ولی تصاویری که منتشر شده نشان می‌دهد، منازل بسیاری از صهیونیستها در پی این حملات، آسیب دیده و تخریب ده است.

پس از این حملات که در واکنش به شهادت خضر عدنان از رهبران و مبارزان فلسطینی صورت گرفت. مقاومت فلسطین در بیانیه‌ای اعلام کرد که این حمله در پاسخ اولیه به شهادت «خضر عدنان» عضو ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین انجام شده است. گروههای مقاومت تأکید کردند که به هر گونه حماقتی از سوی این رژیم پاسخ خواهند داد.

پایان پیام

توضیح لینک توضیح لینک توضیح لینک توضیح لینک

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *