سرنوشت قهرمانی سپاهان

سرنوشت قهرمانی سپاهان توضیح تصویر توضیح لینک توضیح لینک

شاگردان مورایس برای تثبیت صدرنشینی، به پیروزی در حساس‌ترین دیدار هفته احتیاج مبرم دارند.

به گزارش رک نیوز و به نقل از  “ورزش سه”، تیم فوتبال سپاهان در حساس‌ترین بازی هفته نوزدهم لیگ برتر روز سه شنبه در ورزشگاه فولادآرنا اهواز به مصاف فولاد خوزستان خواهد رفت.

دیداری که برای شاگردان مورایس جنبه انتقامی هم دارد و آن‌ها می‌خواهند بعد از شکست در دور رفت، حریف چغر و سخت‌کوش خود را در خانه شکست دهند. اتفاقی که البته کار آسانی نخواهد بود و با وجود شکست فولاد در تبریز، تیم نکونام روی دور افتاده و به ثبات کیفی رسیده است.

نکته جالب بازی سپاهان برابر فولاد، تاثیرگذاری این مسابقه در مسیر قهرمانی این تیم خواهد بود. فولادِ نکو تا این جای فصل برابر دو مدعی دیگر قهرمانی تن به شکست نداده و استقلال و پرسپولیس را در مجموع از کسب هفت امتیاز محروم کرده و خود سپاهان را هم با گل سه امتیازی پاتوسی، مغلوب ساخته است.

توضیح تصویر

به این ترتیب پیروزی سپاهان در این مسابقه می‌تواند طلایی‌پوشان را از این منظر در شرایط برتری نسبت به دو غول فوتبال پایتخت قرار داده و با توجه به تفاضل گل بهترش نسبت به حریفان، در صدر نگه دارد.

هرچند مورایس برای این مسابقه دست چندان بازی ندارد و چهار بازیکن کلیدی و بدون جانشین خود یعنی محمد دانشگر، رامین رضاییان، امید نورافکن و سیدمحمد کریمی را در این بازی در اختیار نخواهد داشت. موضوعی که کار سپاهان برای جبران شکست در دور رفت را بی‌نهایت دشوار خواهد کرد، اما آمادگی فوق‌العاده شهریار مغانلو در کنار شکل‌گیری قالب اصلی بازی این تیم، هواداران طلایی‌پوشان را برای این مهم ناامید نگذاشته است.

توضیح لینک توضیح لینک توضیح لینک توضیح لینک

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *