قیمت انواع سکه و ارز

قیمت انواع سکه و ارز توضیح تصویر توضیح لینک توضیح لینک

قیمت انواع سکه و ارز.قیمت انواع سکه و ارز/ کاهش نرخ دلار در مرکز مبادله و صرافی‌ها.در جریان معاملات امروز قیمت دلار در مرکز مبادله ارز و طلا کاهش 300 تومانی داشت.

به گزارش رک نیوز و به نقل ازخبرگزاری فارس،  خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، دلار ‌امروز در مرکز مبادله ارز و طلا، در بخش اسکناس با کاهش ۳۰۰ تومانی، ۴۲ هزار و ۲۹۰ تومان و در بخش حواله‌ ۳۸ هزار و ۲۹۰ تومان، کشف قیمت شد‌. 

دلار توافقی صرافی امروز در بازار ارز تهران، در زمان تنظیم گزارش، با کاهش ۴۰۰ تومانی به قیمت ۴۱ هزار و ۸۰۰ تومان خریداری و با قیمت ۴۲ هزار و ۳۰۰ تومان فروخته شد. ‌

امروز همچنین ‌یورو در صرافی‌ها با نرخ توافقی به قیمت ۴۵ هزار و ۶۰۰ تومان معامله شد.

توضیح تصویر

همچنین مقابل صرافی‌ها دلالان امروز قیمت دلار غیررسمی را ۵۱ هزار تومان اعلام می‌کردند.

* آخرین قیمت سکه و طلا در بازار

امروز سکه امامی (طرح قدیم) در بازار با کاهش‌ ۱۰۰ هزار تومانی قیمت به نرخ ۲۷ میلیون و ۵۰۰ تومان داد و ستد شد، همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با کاهش ۱۰۰ هزار تومانی، به قیمت ۳۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان معامله شد.

نیم سکه امروز در بازار با کاهش ۱۰۰ هزار تومانی نرخ، به قیمت ۱۸ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان نرخ گذاری شد، ربع سکه نیز با کاهش ۱۰۰ هزار تومانی به نرخ ۱۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان عرضه شد؛ همچنین هر سکه گرمی ۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان معامله شد. ‌

امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار با کاهش ۳۰ هزار تومانی به قیمت ۲ میلیون و ۵۷۶ هزار تومان نرخ‌گذاری شد‌، همچنین هر مثقال طلای ۱۸ عیار در بازار، ۱۱ میلیون و ۱۵۶ هزار تومان نرخ‌گذاری شد.

هر اونس طلا (معادل ۳۱.۱۳۲گرم) در بازار جهانی امروز با افزایش ۵ صدم درصدی حدود ۱۹۸۴ دلار بود.

پایان پیام/

توضیح لینک توضیح لینک توضیح لینک توضیح لینک

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *