13 فیلم جدید از تلویزیون پخش می‌شود

  • کد خبر: 8169
  • /
  • اردیبهشت 7, 1402 - ۰:۴۷ ق٫ظ
  • /
  • هنر
13 فیلم جدید از تلویزیون پخش می‌شود توضیح تصویر توضیح لینک توضیح لینک

13 فیلم جدید در هفته دوم اردیبهشت از تلویزیون پخش می‌شود.«گمراهی»، «دوقلوهای عزت»، «سلام مامان»، «راه بازگشت»، «آخر بازی»، «دریای سوزان»، «گلوله گمشده 2»، «اتاق رنگ»، «قرون وسطی»، «کارآگاه کونان: گلوله سرخ»، «بازگشت گالیور»، «یک خداحافظی طولانی» و «حقیقت و عدالت 1» فیلم‌های جدید شبکه‌های سیما در هفته دوم اردیبهشت هستند.

به گزارش رک نیوز و به نقل ازخبرگزاری فارس، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «گمراهی»، «دوقلوهای عزت»، «زبان مادری»، «آیینه آرزوها»، «سلام مامان»، «راه آبی ابریشم»، «وانتافه»، «راه بازگشت»، «آخر بازی»، «به سوی غرب»، «دریای سوزان»، «گلوله گمشده 2»، «اتاق رنگ»، «قرون وسطی»، «کارآگاه کونان: گلوله سرخ»، «بازگشت گالیور»، «یک خداحافظی طولانی»، «کاپیتان هوراشیو»، «آقا و خانم شگفت انگیز»، «پسر روزنامه چی»، «چارلی واریک»، «هیچ گاه دیر نیست»، «اصلاح داستان زندگی»، «معجزه آبی»، «تغییر زندگی»، «قتل در قطار سریع السیر»، «تحفه هند»، «بهترین فروشنده»، «پسر خانواده وینزلو»، «شهر درون»، «ویلی تاکسی»، «ریو 1»، «روز اردو»، «آقای لینک گمشده»، «پسری به نام هلمز»، «حقیقت و عدالت 1»، «طوفان شن»، «پنجاه پنجاه»، «مردان سیاه‌پوش: بین‌المللی»، «جعبه سیاه» و «داستان اسباب ‌بازی ۲» پنج‌شنبه و جمعه 7 و 8 اردیبهشت ماه از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

«گمراهی»، «دوقلوهای عزت»، «سلام مامان»، «راه بازگشت»، «آخر بازی»، «دریای سوزان»، «گلوله گمشده 2»، «اتاق رنگ»، «قرون وسطی»، «کارآگاه کونان: گلوله سرخ»، «بازگشت گالیور»، «یک خداحافظی طولانی» و «حقیقت و عدالت 1» 13 فیلم جدیدی هستند که در دومین هفته اردیبهشت از شبکه‌های سیما پخش می‌شود.

شبکه یک سیما

توضیح تصویر

فیلم سینمایی جدید «گمراهی» به کارگردانی «امبر سیلی»، پنج‌شنبه 7 اردیبهشت ماه ساعت 23:15 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

این فیلم با بازی الکسا پالادینو، آستین اوکو و کریستین کلمنسون؛ روایتگر داستان رابطه پیچیده ای است که بین بیل هاگمایر، تحلیلگر اف.بی.آی و قاتل سریالی به نام باندی، در طول آخرین سال های اجرای حکم اعدام باندی شکل می‌گیرد.

فیلم تلویزیونی جدید «دوقلوهای عزت» به کارگردانی «محمدباقر باقری نیکو»، جمعه 8 اردیبهشت ماه ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

داستان این تله فیلم درباره دو برادر به اسم عزت و کمال است که به فرزندان خودشان اصرار می‌کنند که بچه دار شوند و در این بین ماجراهای جالبی رخ می‌دهد.

محمدرضا شجریان، محمدرضا جباری، طاهره هنرایی به همراه تعدادی از هنرمندان یزدی در فیلم تلویزیونی «دوقلوهای عزت» بازی کرده اند.

شبکه دو سیما

فیلم سینمایی «زبان مادری» به کارگردانی «گائوری شینده»، پنج‌شنبه 7 اردیبهشت ماه ساعت 23:30 از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی سری دوی، آجیت کومار و آمیتاب باچان خواهیم دید: ساشی آشپزی ماهر و زنی خانه دار است که به علت متفاوت بودن زبان اداری هند از زبان مادری اش، مورد تمسخر بچه هایش قرار می گیرد. وی پس از ماجراهای مختلف، با پیشنهاد خواهر زاده کوچکش و بدون اطلاع خانواده در کلاس زبان ثبت نام می کند. ساشی شاگرد با استعدادی است و به خوبی پیشرفت می‌کند.

فیلم سینمایی «آیینه آرزوها» به کارگردانی «مارکوس روزن مولر»، جمعه 8 اردیبهشت ماه ساعت 8 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

داستان این فیلم با بازی لوئیز ووربچ، جونا گائنسلن و مارگاریتا بروچ؛ در مورد فردو پسر بچه ای است که به طور اتفاقی با آیینه ای روبرو می شود که تصویرش از آن سوی آیینه او را فرا می خواند. فردو تصویرش را از آن سوی آینه به دنیای واقعی می آورد و به زودی متوجه می شود که او نسخه خیالی و کامل خود اوست و توانایی انجام کارهایی را دارد که خودش از انجامشان ناتوان است. باهوش، نابغه و البته سرد و بی روح! در ادامه فردو خیالی ه جای او به مدرسه می رود و رفته رفته همه از هوش و استعداد یک شبه و عجیب و غریب او متعجب می شوند تا این که دوست صمیمی اش امیل متوجه راز او می شود و او نیز در مقابل آئینه آرزو می کند که خود خیالی اش از آیینه به دنیای واقعی وارد شود. ولی به زودی با خبردار شدن همه دوستانشان، بچه های خیالی جایگزین شاگردان واقعی در کلاس می‌شوند.

فیلم سینمایی جدید «سلام مامان» به کارگردانی «جیا لینگ»، جمعه 8 اردیبهشت ماه ساعت 17:30 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

داستان این فیلم با بازی جیا لینگ، شِن تِنگ و چِن هی؛ درباره دختر جوانی است که در تمام عمر موفق نشده مادرش را خوشحال کند با تصادف او در خیال خود گذشته را بازسازی می کند. دخترک در تمام دوران کودکی و جوانی در مدرسه شاگرد آخر بوده و بارها بابت نمرات ضعیفش مادرش به مدرسه احضار شده است. اما از آنجا که مادرش با تمام کاستی هایش هیچوقت از باور کردن او دست نکشیده.

فیلم سینمایی «راه آبی ابریشم» به کارگردانی «محمدرضا بزرگ نیا»، جمعه 8 اردیبهشت ماه ساعت 23:30 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: یک ناخدای ایرانی تصمیم می گیرد برای اولین بار مال التجاره باارزشی را با عبور از میانه اقیانوس هند به چین برساند و در این سفر که از خلیج فارس آغاز می شود، اتفاقات مختلفی رخ می دهد که …

مرحوم عزت‌الله انتظامی، بهرام رادان، داریوش ارجمند، رضا کیانیان، پگاه آهنگرانی و پیام دهکردی در فیلم سینمایی «راه آبی ابریشم» هنرنمایی کرده‌اند.

شبکه سه سیما

فیلم تلویزیونی «وانتافه» به کارگردانی «محمدحسین امانی»، پنج‌شنبه 7 اردیبهشت ماه ساعت 10 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: کاظم مرد زحمت کش و درستکاری است که روی وانت کار می کند. او یک روز برای جابجایی مسافر همراه سه چمدان، مسافرش را گم می کند و مجبور به بردن چمدان ها به خانه خود می شود. آن شب که خواستگاری دخترش می باشد، طی یک حادثه و برخورد چمدان ها به زمین سکه های طلا روی زمین ریخته و در هنگام جمع کردن سکه ها به یک باره یک سکه در فاضلاب می افتد.

مهران احمدی، امیر کربلایی‎زاده، سامان غنائمی، نفیسه روشن و افسانه چهره‎آزاد در فیلم تلویزیونی «وانتافه» بازی کرده اند.

فیلم سینمایی جدید «راه بازگشت» به کارگردانی «گاوین اوکانر»، پنج‌شنبه 7 اردیبهشت ماه ساعت 16 از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی بن افلک، جنینا گاوانکار و ال مادریگال خواهیم دید: جک که در دوران جوانی به ورزش بسکتبال مشغول بوده است، در کنار همسر و پسر هشت ساله اش زندگی خوبی دارند تا این که پسرش بر اثر بیماری می میرد و جک دچار افسردگی و ناامیدی می شود. جک و همسرش در ناامیدی و تنهایی به سر می برند تا اینکه همسرش تصمیم می گیرد از جک جدا شود. آنها هر کدام تنها زندگی می کنند و قصد دارند به زودی از یکدیگر به صورت رسمی جدا شوند. جک به مصرف بیش از اندازه مشروبات الکلی رو می آورد. او همیشه مست است. تا این که یک روز از تیم باشگاهی بسکتبال دبیرستان نزد جک می روند و از او می خواهند که به عنوان مربی برای تیم کار خود را آغاز کند. جک از این پیشنهاد خوشحال می شود و می پذیرد. تیم در ورزش بسکتبال بی تجربه است و ورزشکاران تیم به اندازه کافی تلاش نمی کنند. مدت زیادی نمی گذرد که آنجلا همسر جک، به جک خبر می دهد که قرار است به زودی ازدواج کند. جک دوباره خسته و ناامید از طلاق همسرش و رفتارهای ناشایست افراد تیم به مصرف زیاد الکل پناه می برد و از طرف مسئولین باشگاه عذر جک را می خواهند.

فیلم سینمایی جدید «آخر بازی» به کارگردانی «رائو شیائوزی»، پنج‌شنبه 7 اردیبهشت ماه ساعت 24 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی اندی لاو، یانگ شیائو و رجینا وان خواهید دید: ژو کوان یک قاتل حرفه ای منزوی و تنها و پولدار و چن شاومنگ یک بازیگر سیاهی لشگر و نا امید از زندگی، به صورت تصادفی و در یک زمان کنار هم قرار می گیرند. ژو کوان همان قاتل حرفه ای ناگهان به زمین می خورد و حافظه اش را از دست می دهد. چن شاومنگ  بازیگر شکست خورده سینما از فرصت استفاده کرده مدارک هویتی، سوئیچ ماشین و کلید خانه او را برداشته و خودش را جای ژو کوان جا می زند. بدون آن که از گذشته او خبر داشته باشد. ژو کوان هم توسط بیمارستان مرخص شده و به خانه محقر و استیجاری چن می رود. بعد از مدتی یک گروه خلافکار به سراغ چن می روند و از او می خواهند زنی را به قتل برساند. چن تازه متوجه می شود در چه شرایطی قرار گرفته. او به سراغ زن می رود اما توان کشتن او را ندارد. لذا چن تمام حقیقت را به این زن می گوید و از او می خواهد فرار کند. رییس گروه خلافکارها از ماجرا با خبر شده به سراغ چن می رود. از طرف دیگر هم حافظه ژو کوان برگشته و او نیز به سراغ چن می رود.

فیلم سینمایی «به سوی غرب» به کارگردانی «جیمز دبلیو هورن»، جمعه 8 اردیبهشت ماه ساعت 10 به روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی استن لورل و اولیور هاردی آمده است: لورل و هاردی در پی مری رابرتز هستند تا خبر فوت پدرش را به وی بدهند و ارثیه هنگفتی از جمله یک معدن طلا را که پدرش برایش به جای گذارده به وی تحویل دهند. آنها مری را در کافه‌ای در غرب می یابند.

فیلم سینمایی جدید «دریای سوزان» به کارگردانی «جان آندرس اندرسن»، جمعه 8 اردیبهشت ماه ساعت 14:30 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

داستان فیلم با بازی کریستین کوجا تورب، هنریک بلاند و رالف کریستین لارسن؛ در مورد یک دکل نفتی در دریای شمال نروژ است. جایی که 50 سال است نفت و سود خوبی را برای نروژ به همراه داشته است. اما بعد از 50 سال با شکاف کف اقیانوس دکل نفتی سقوط می‌نماید. زمان دوره پررونق حفاری در دریا به پایان رسیده.

فیلم سینمایی جدید «گلوله گمشده 2» به کارگردانی «گیوم پیرت»، جمعه 8 اردیبهشت ماه ساعت 24 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی استفی سلما، آلبان لنوار، ویویا ای. آرمسترانگ خواهید دید: لینو پلیس جوانی که در درگیری با باندهای مواد مخدر برادرش و فرمانده اش را از دست داده است. او هر طور شده قصد دارد از قاتل و  آرسکی که رییس باند است، انتقام بگیرد. او متوجه شده چند پلیس فاسد دستشان در این ماجرا آلوده است، همکارانش به او گفته اند قاتل برادرش به نام مارکو نیز در درگیری ها کشته شده، اما  لینو بعد از مدتی متوجه می شود مارکو در یکی از بخش های پلیس بازداشت است تا بتوانند از او به عنوان شاهد استفاده کنند. لینو به سراغ مارکو می رود اما همکارش به او توضیح می دهد که این پرونده بزرگ تر از چند فروشنده مواد و دو پلیس فاسد است در اصل رییس بخش مبارزه با مواد خودش نیز فاسد بوده و تمام مواد فرانسه و اسپانیا با اجازه او و گروهش جابجا می شده. آنها می خواهند مارکو زنده بماند چون تنها شاهد پرونده است.

شبکه چهار سیما

فیلم سینمایی جدید «اتاق رنگ» به کارگردانی «کلر مک کارتی»، پنج‌شنبه 7 اردیبهشت ماه ساعت 20:30 از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی کری فاکس، متیو گود و فیبی داینور آمده است: کلاریس کلیف یک کارگر  کارخانه سفال سازی در بریتانیای نیمه‌صنعتی در دهه 1920 است. کلاریس کارگر ساده ای است اما پر از ایده‌هایی در مورد به کارگیری رنگ‌ها و شکل‌ها در هنرهایی مثل سفال‌گری است. در ابتدا او را جدی نگرفته و حتی برای او مانع تراشی می کنند اما با سماجت و پیگیری های او نظر یکی از صاحبان کارخانه به نام کولی شورتر را با استعداد و نوآوری خود تحت تأثیر قرار می دهد.

فیلم سینمایی جدید «قرون وسطی» به کارگردانی «پیتر جاکل»، جمعه 8 اردیبهشت ماه ساعت 20:30 از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی بن فاستر، سوفی لو و مایکل کین آمده است: در قرن 14 ونسلاس پادشاه بوهمیا و امپراطور روم است. او پادشاهی را از پدرش چارلز چهارم ارث برده ولی پادشاهی توانمند نیست و قلمرو او دچار آشوب است. یکی از اشراف با نفوذ حکومت او به نام هنری روزنبرگ در حال گرفتن زمین و املاک خرده مالکان است و ثروت خوبی به هم زده، یکی از خرده مالکانی که همه چیز خود را به روزنبرگ باخته خانواده جنگ سالاری به نام یان زیزیک است. روزنبرگ با همدستی برادر ناتنی شاه برای به زیر کشیدن او از تخت نقشه کشیده، پادشاه برای فشار به روزنبرگ توسط وزیر خود نقشه دزدیدن نامزد جوان روزنبرگ که کاترین نام دارد را می کشد. زیزیک مامور دزدیدن او می شود. ولی نقشه آنها لو می رود و شاه ناکام می ماند. حالا ارتش روزنبرگ و ارتش برادر شاه در پی آنها هستند.

شبکه پنج سیما

انیمیشن سینمایی جدید «کارآگاه کونان: گلوله سرخ» به کارگردانی «کوبان شیزونو»، پنج‌شنبه 7 اردیبهشت ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

در این انیمیشن با بازی مینامی تاکویاما، کاپی یاماگوچی و واکانا یامازاکی خواهیم دید: ژاپن در آستانه بازی های جهانی ورزشی است. آنها بزرگ ترین رویداد ورزشی جهان در توکیو را جشن می گیرند و گلوله ژاپنی یا همان گلوله سرخ اولین خط قطار سریع با فناوری جدید و بدون اصطکاک است را می خواهند راه اندازی نمایند. قطار توسط رئیس بازی ها افتتاح می شود. چندین نفر که بی عدالتی هایی در موردشان اتفاق افتاده و این بی عدالتی ها در امریکا و توسط رئیس پلیس آنجا که همان رییس بازی ها در ژاپن است رقم خورده است تصمیم می‌گیرند.

انیمیشن سینمایی جدید «بازگشت گالیور» به کارگردانی «ایلیا ماکسیموف»، جمعه 8 اردیبهشت ماه ساعت 9 از شبکه پنج پخش می‌شود.

در خلاصه داستان انیمیشن با بازی تایلور بانچ، واین گریسون و آلیسون لی روسن فیلد آمده است: حاکم شهر لی لی پوت اعلام می کند که قرار است که غول معروف گالیور به شهر بیاید ولی پس از ورود گالیور حاکم که می بیند گالیور یک فرد عادی است او را زندانی می کند. دختری به نام مارسی گالیور را نجات می دهد و بعد هر دو نزد فریلاک  پدر مارسی که از دوستان قدیمی گالیور است می روند و سربازان حاکم مارسی و گالیور را دستگیر می کنند. ولی وقتی حاکم متوجه می شود که بلفوسکو می خواهد شهر را بگیرد از گالیور می خواهد که شهر را نجات دهد.

فیلم سینمایی جدید «یک خداحافظی طولانی» به کارگردانی «ریوتا ناکانو»، جمعه 8 اردیبهشت ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی چیکو ماتسوبارا، هانا گریس و تیسوتومو یامازاکی خواهیم دید: هیکاشی و همسرش سال ها است که با هم زندگی می کنند. به تازگی هیکاشی دچار فراموشی شده است انها دو دختر به نام های ماری و فومی دارند. فومی از همسرش جدا شده و ماری هم با همسرش شین و پسرش تاکشی در خارج از کشور زندگی می کنند. مادر از پدر به خوبی نگهداری می کند. فومی هم سعی دارد که به مادرش کمک کند ماری به ژاپن می آید و همگی تولد پدر را جشن می گیرند ولی حال هیکاشی هر روز بدتر می شود و فومی که نزدیک آنهاست بیشتر از ماری به والدینش رسیدگی می نماید. فومی مجددا ازدواج می کند ولی این ازدواجش هم ازدواج موفقی نیست، زمانی که مادرش برای عمل چشم در بیمارستان است فومی باید از پدر نگهداری نماید.

شبکه نمایش

فیلم سینمایی «کاپیتان هوراشیو» به کارگردانی «رائول والش»، پنج شنبه 7 اردیبهشت ماه ساعت 1 بامداد از شبکه نمایش پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی گریگوری پک، ویرجینیا میو، رابرت بیتی و ترنس مورگان خواهید دید: در طول جنگ های ناپلئون، یک کاپیتان نیروی دریایی بریتانیا به ماجراجویی در آب های آمریکای مرکزی رفته.

فیلم سینمایی «آقا و خانم شگفت انگیز» به کارگردانی «وینسنت کک»، پنج شنبه 7 اردیبهشت ماه ساعت 11 از شبکه نمایش پخش می‌شود.
این فیلم با بازی وینسنت کک، لوئیس کو، ساندرا نگ و چاپمن تو؛ درباره زوجی است که هر دو قدرت بسیار زیاد و فوق طبیعی دارند و با استفاده از این نیرو به افراد ستمدیده کمک می‌کنند.

فیلم سینمایی «پسر روزنامه چی» به کارگردانی «جیا شانکار»، پنج شنبه 7 اردیبهشت ماه ساعت 13 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی سانتوش شعبان، پریا شری، تانیا هوپ و آناپورنا خواهیم دید: راوی یک پسر جوان و روزنامه فروش است که به کارش علاقه دارد و والدینش هم افراد فقیری هستند. دختری به نام دارانی که خانواده ثروتمندی دارد با راوی آشنا می شود و بهم علاقمند می شوند. ولی راوی جرات خواستگاری ندارد تا این که خود دارانی موضوع را به والدینش می گوید و پدرش هم استقبال می کند. ولی برادرانش که از خارج می آیند به خانه راوی رفته و آنها را مسخره می کنند و مادر و پدر راوی از او می خواهند از این عشق که آنها را کوچک و خوار می کند دست بردارد. و قرار می شود که از آن شهر بروند.

فیلم سینمایی «چارلی واریک» به کارگردانی «دان سیگل»، پنج شنبه 7 اردیبهشت ماه ساعت 15 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی فلیسیا فار، جو دون بیکر و والتر ماتائو آمده است: چارلی واریک و دوستانش به یک بانک کوچک دستبرد می زنند. آنها که انتظار پول کمی را داشتند، با مقدار زیادی پول مواجه می شوند. آنها که به سرعت متوجه می شوند پول ها متعلق به مافیا است، باید نقشه ای برای فرار از دست آنها طراحی کنند.

فیلم سینمایی «هیچ گاه دیر نیست» به کارگردانی «مارک لمپرل»، پنج شنبه 7 اردیبهشت ماه ساعت 17 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

داستان این فیلم با بازی جکی ویور، جیمز کرامول و دنیس واترمن؛ درباره گروهی از پیرمردها است که ساکن خانه سالمندان لینوود هستند. آنها دست به دست هم می دهند تا از آن جا فرار کنند و رویاهایشان را قبل از آن که خیلی دیر شود محقق کنند. جکی پس از 50 سال برای دیدن نورما زن مورد علاقه اش که قبلا در جنگ با او آشنا شده، داوطلبانه به خانه سالمندان لینوود می رود، اما درمی یابد که او برای انجام یک سری معالجات به خانه سالمندان دیگری منتقل شده است. جکی قصد دارد از آنجا خارج شود که با ممانعت مدیر آنجا به نام خانم لین مواجه می شود. نورما در مراحل اولیه آلزایمر است. تمام ترس جکی این است که تا زمان بازگشت نورما، او دیگر جکی را به یاد نیاورد.

فیلم سینمایی «اصلاح داستان زندگی» به کارگردانی «مارک لارنس»، پنج شنبه 7 اردیبهشت ماه ساعت 19 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی جی کی سیمونز، ماریسا تومی، آلیسون جنی، هیو گرانت خواهیم دید: کیت مایکلز یک نویسنده مشهور هالیوودی است که موفق به دریافت جایزه اسکار شده است. اما پس از مدتی وی از جاه و جلال خود فاصله می گیرد، تا جایی که به تدریس فیلمنامه نویسی در دانشگاه کوچکی مشغول به کار می شود.

فیلم سینمایی «معجزه آبی» به کارگردانی «جولیو کوئینتانا»، پنج شنبه 7 اردیبهشت ماه ساعت 21 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی دنیس کواید، جیمی گونزالس، ریموند کروز، آنتونی گونزالس، دانا ویلر نیکلسون، فرناندا اورجولا و بروس مک گیل خواهیم دید: آمر مردی جوان است که خودش قبلا سابقه بزهکاری داشته و حالا چند سالی است که یک مرکز نگهداری از نوجوان های بی خانمان و بزهکار راه انداخته است. او برای هزینه های جاری مرکز ناچار شده از بانک وام بگیرد و حالا بانک قصد دارد ساختمان آنها را مصادره کند. آمر به دوستانش مراجعه می کند تا این پول را قرض بگیرد اما آنها این میزان پول را نمی توانند به او قرض بدهند. یکی از دوستان سابقش به او پیشنهاد حمل مواد را می دهد تا بتواند پول مورد نیازش را تهیه کند اما او قبول نمیکند. تا اینکه مسئول مسابقات ماهی گیری به او پیشنهاد می دهد به همراه یک ماهی گیر پیر در مسابقه شرکت کند شاید بتواند برنده جایزه مسابقه شود. آمر به همراه نوجوان های مرکز و ماهی گیر پیر یک گروه تشکیل می دهند و در مسابقه شرکت می‌کنند.

فیلم سینمایی «تغییر زندگی» به کارگردانی «تونی اسکات»، پنج شنبه 7 اردیبهشت ماه ساعت 23 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در خلاصه فیلم این داستان با بازی دنزل واشینگتون، پائولا پاتون و جیم کاویزل آمده است: یک مامور اف.بی.آی در زمان سفر کرده و به گذشته باز می‌گردد تا جلوی به قتل رسیدن یک زن را بگیرد، و از طرفی در طول این ماموریت نیز عاشق همین زن می شود.

فیلم سینمایی «قتل در قطار سریع السیر» به کارگردانی «سیدنی لومت»، جمعه 8 اردیبهشت ماه ساعت 1 بامداد از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی آلبرت فینی، لورن باکال، اینگرید برگمن و ژاکلین بیست آمده است: کاراگاه پوآرو در مورد قتل سرمایه داری تحقیق می کند که در قطار و به وسیله خنجری به قتل رسیده است، در حالی که آن قطار به علت طوفان در کوه های صربستان متوقف شده است.

فیلم سینمایی «تحفه هند» به کارگردانی «محمدرضا زهتابی»، جمعه 8 اردیبهشت ماه ساعت 13 از شبکه نمایش پخش می‌شود.
در این فیلم خواهیم دید: حسن به خاطر بیکاری به هر کاری حتی دزدی دست می‌زند تا اینکه دایی او برایش چند محل مختلف کار پیدا می‌کند اما حسن سر هیچ کاری دوام نمی‌آورد تا اینکه بالاخره حسن به عنوان شاگرد حجره حاجی به کار مشغول می‌شود و در همین هنگام به فرنگیس دختر آقای زمانی که از همسایگان حاجی است علاقمند می‌شود و …
اکبر عبدی، لیلا مصدقی، زنده یاد اسماعیل داورفر، زنده یاد شهلا ریاحی و زنده یاد حمیده خیرآبادی در فیلم سینمایی «تحفه هند» هنرنمایی کرده اند.

فیلم سینمایی «بهترین فروشنده» به کارگردانی «لینا روسلر»، جمعه 8 اردیبهشت ماه ساعت 19 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

این فیلم با بازی مایکل کین، اوبری پلازا، اسکات اسپیدمن، الن وانگ، ورونیکا فرس و کری الوز؛ درباره نویسنده بازنشسته بدخویی است که از روی اکراه، نوشتن آخرین کتابش را برای کمک به ناشری جوان آغاز می‌کند.

فیلم سینمایی «پسر خانواده وینزلو» به کارگردانی «دیوید ممت»، جمعه 8 اردیبهشت ماه ساعت 21 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی ربکا پیجون، جما جونز، نایجل هاثورن، سارا فلیند، کالین استینتون و جرمی نورتام خواهیم دید: اوایل قرن بیستم در انگلستان، آرتور وینسلو در حالی که خود را برای مراسم نامزدی دخترش کاترین آماده می کند متوجه می شود که پسر 14 ساله اش رونی به دلیل دزدیدن 5 شیلینگ از آکادمی نیروی دریایی اخراج شده است. او از پسرش درباره حقیقت موضوع سوال می کند رونی ماجرا را تکذیب می‌کند.

فیلم سینمایی «شهر درون» به کارگردانی «دن گیلروی»، جمعه 8 اردیبهشت ماه ساعت 23 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی دنزل واشینگتن، کالین فارل و کارمن اجوگو خواهیم دید: رومن جی وکیلی منزوی است که بیش از سی سال در دفتر وکالت دوست و استادش فقط به کار نوشتن الحاقیه و شکواییه برای موکل های دفتر بوده است و هیچ گاه به دادگاه نمی رفته است. حالا با فوت دوستش قرار است مدیریت دفتر وکالت به فرد دیگری سپرده شود. او پس از ماجرا تازه متوجه می شود که سال های سال وکلا و دادستان ها برای پیروز شدن یا بسته شدن پرونده ها دست به معامله می زدند و بین آنها حتی پول هم رد و بدل می شده است. اما او بعد از سال ها کار هیچ پس انداز و پولی ندارد. او از این ماجرا شکه شده است ولی چاره ای ندارد که در این سیستم جدید به کارش ادامه دهد. او قبول می کند با رییس جدیدش کار کند و مسئول پرونده پسر بی گناهی می شود که در یک سرقت صاحب فروشگاه کشته شده است. اما این پسر به جای قاتل اصلی دستگیر شده است. رومن تلاش می کند که به دادگاه بقبولاند که باید تحقیقات بیشتری انجام دهد.

شبکه کودک

انیمیشن سینمایی «ویلی تاکسی» به کارگردانی «یوسری ابد هالیم»، پنج‌شنبه 7 اردیبهشت ماه ساعت 14 از شبکـه کودک پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: ویلی یک تاکسی از رده پایین جامعه، به دنبال نبرد سخت برای نجات خاله خود  از یک کامیون 18 چرخ متحرک است که مؤسس یک سندیکای لوکس ماشین است.

فیلم سینمایی «ریو 1» به کارگردانی «کارلوس سالدانها»، جمعه 8 اردیبهشت ماه ساعت 14 از شبکه کودک پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهید دید: بلو، یک طوطی دم بلند کمیاب از جنگل‌های آمریکای جنوبی است، اما درست قبل از اینکه پرواز را بیاموزد به دام می‌افتد و به کشور امریکا فرستاده می‌شود. او در بین راه بر حسب اتفاق از ماشین به بیرون پرت شده و با دختر کوچکی به نام لیندا آشنا می‌شود. آنها سال‌ها باهم بزرگ می‌شوند.

شبکه امید

فیلم تلویزیونی «روز اردو» به کارگردانی «حسین قناعت»، چهارشنبه 6 اردیبهشت ماه ساعت 18 از شبکه امید پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: فرید مشتاقی تنها پسر خانوادة مشتاقی است. او پسری 10 ساله ‌است که به دلیل توجهات بیش از اندازه والدین بی اعتماد و کم رو بار آمده است. فرید با اصرار معلمش موفق می شود برای شرکت در اردوی مدرسه از والدینش اجازه بگیرد.

سعید آقاخانی، اردلان شجاع‌کاوه، آشا محرابی، کیانوش گرامی، احمدرضا اسعدی، محمد فصیح و آشا محرابی در این فیلم بازی کرده اند.

انیمیشن سینمایی «آقای لینک گمشده» به کارگردانی «کریس باتلر»، پنج‌شنبه 7 اردیبهشت ماه ساعت 18 از شبکه امید پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: آقای لینک یک جهانگرد را استخدام می‌کند تا به او کمک کند خویشاوندان گمشده‌اش را در دره‌ی افسانه‌ای شانگری ـ لا بیابد. آنها به همراه ماجراجویی به نام آدلینا فورتنایت عازم نقاط دوردست دنیا می‌شوند.

فیلم سینمایی «پسری به نام هلمز» به کارگردانی «زسلات برناث»، جمعه 8 اردیبهشت ماه ساعت 18 از شبکه امید پخش خواهد شد.

داستان فیلم با بازی زِناسی کریستوف، اونگوار آدام و کوگلِر نیکولِت؛ درباره پسری است که به خاطر هوش و درایتش لقب شرلوک هولمز را به خود گرفته است، با کمک دوستش واتسون و آیرا از ماجرای عجیب ربوده شدن بچه ها سر در می آورد، او با تحقیقات بسیار می فهمد که سرایه دار مدرسه، بچه ها را می‌رباید و نزد دکتری می برد و او بچه ها هیپنوتیزم می کند تا آدرس آیرا را به دست آورد. آیرا دختر این دکتر است و دکتر می خواهد با هیپنوتیزم به خاطرات درون آیرا دست پیدا کند و از مادرش که همان همسر دکتر است و تصادف کرده اطلاعاتی به دست آورد و برای چند لحظه که شده این خاطرات را زنده نماید.

شبکه افق

فیلم سینمایی جدید «حقیقت و عدالت 1» به کارگردانی «تنل تون»، جمعه 8 اردیبهشت ماه ساعت 10 از شبکه افق پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی پریت لوگ، مایکن اشمیت، استر کنتو و کروبا نانتان خواهید دید: یک کشاورز جوان به تازگی مزرعه ای را خریداری کرده است که در همسایگی اش یک مرد آزار دهنده و بی ملاحظه زندگی می کند که تا به حال دو صاحب قبلی مزرعه همسایه اش را از آنجا رانده است. اما این کشاورز جوان سعی می کند ارتباط و دوستی بهتری با او برقرار کرده و با خواسته های عجیبش درباره نوع تقسیم زمین و آب کنار بیاید. تا این که متوجه می شود تا کنون اشتباه می کرده و علیرغم تلاشی که برای رعایت حالش انجام داده و تلاش او برای مصالحه و مذاکره، همسایه قدیمی و مکار بخش زیادی از آب و منطقه ای را که آب باران در آنجا جمع می شود به تصرف خودش درآورده و با ا یجاد یک سد کوچک مسیر عبور آب به سمت زمین همسایه را نیز بسته است. پس از شکایت از وی، آندرس هنوز تصور می کند با بیان حقیقت در محضر دادگاه می تواند به عدالت دست پیدا کند.

فیلم سینمایی «طوفان شن» به کارگردانی «جواد شمقدری»، جمعه 8 اردیبهشت ماه ساعت 17 از شبکه افق پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: پس از تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، مقامات آمریکایی تصمیم می گیرند علیه ایران اسلامی و انقلاب نوپای آن دست به تجاوز نظامی بزنند.. یک مأمور مخفی پنتاگون راهی ایران می شود تا مقدمات این تجاوز را مهیا کند. حمله نظامی آغاز می شود، اما توفان شن صحرای طبس حوادث دیگری را رقم می زند.

احمد نجفی، فیروز بهجت محمدی، حسین انصاری و مهشید افشارزاده در این فیلم بازی کرده اند.

شبکه سلامت (زیرنویس ویژه ناشنوایان)

فیلم سینمایی «پنجاه پنجاه» به کارگردانی «جاناتان لوین»، جمعه 8 اردیبهشت ماه ساعت ۱۱ با زیرنویس ویژه ناشنوایان از شبکه سلامت پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی جوزف گوردون لویت، برایس دالاس هاوارد و ست روجن خواهیم دید: آدام در یک آژانس رادیویی کار می کند و با نامزدش زندگی خوبی را می گذراند. او چند وقتی است که از کمردرد های شدیدی رنج می برد و برای معاینه به دکتر مراجعه می کند. در مطب دکتر، آدام با حقیقت تلخی روبرو می شود که زندگی اش را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

شبکه فراتر (4k)

فیلم سینمایی «مردان سیاه‌پوش: بین‌المللی» به کارگردانی «اف. گری گری»، چهارشنبه 6 اردیبهشت ماه ساعت 22 از شبکه فراتر پخش خواهد شد.

این فیلم با بازی کریس همسورث، تسا تامپسون، لیام نیسون، کمیل نانجیانی، ریف اسپال، ربکا فرگوسن و اما تامپسون؛ روایتگر داستان گروه ویژه ای از تیم مامورین ویژه لندن می‌باشد که وارد جریان یک پرونده جنایی اسرارآمیز می شوند که برای حل آن، مجبورند به سرتاسر دنیا سفر کنند.

فیلم سینمایی «جعبه سیاه» به کارگردانی «امانوئل اوسی و کافور جونیور»، پنج شنبه 7 اردیبهشت ماه ساعت 22 از شبکه فراتر پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم با بازی مامودو آتی، فیلیسیا رشاد و آماندا کریستین آمده است: نولان رایت نزدیک به شش ماه پیش طی تصادفی با خودرو، همسر و حافظه اش را از دست می دهد. او اکنون در مراقبت و نگه داری از فرزندش ایوا و پیدا کردن شغل به مشکل خورده است. با پیشنهاد دوستش دکتر یبوآه، او به سراغ دکتر بروکز می رود. او درمان با بهره گیری از وسیله ای به نام جعبه سیاه را پیشنهاد می دهد. درمان به این روش خوب پیش می رود تا این که نولان متوجه می شودخاطرات مربوط به تن او نبوده و متعلق به پسر دکتر بروکز است. او به کمک دوستش متوجه می‌شود بروکز اطلاعات مغز پسرش را به درون مغز نولان تزریق می کند، تا این که نولان در آخرین مرحله درمان با کمک دوستش مانع کشتن خود توسط بروکز می‌شود.

انیمیشن سینمایی «داستان اسباب ‌بازی ۲» به کارگردانی «جان لستر»، جمعه 8 اردیبهشت ماه ساعت 22 از شبکه فراتر پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: اندی به اردوی تابستانی می‌رود، ال، شخصی که مسئول یک انبار اسباب‌بازی است وودی را می‌رباید و ماجراهای تازه‌ای شروع می‌شوند. باز لایت‌یر اسباب بازی فضایی و دوست قدیمی وودی و دیگر اسباب‌بازی‌های اتاق اندی شامل یک سیب‌زمینی، سگ، دایناسور برای نجات وودی به‌دنبال او می‌روند. اسباب‌بازی‌ها در این مسیر با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کنند. آن‌ها باید قبل از رسیدن اندی، وودی را به خانه بازگردانند، اما مشکل بزرگی وجود دارد.

پایان پیام /

توضیح لینک توضیح لینک توضیح لینک توضیح لینک

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *