پوتین، رئیس جمهور روسیه و دخترانش

 • کد خبر: 296
 • /
 • اسفند 20, 1400 - ۸:۳۰ ق٫ظ
 • /
 • اجتماعی
پوتین، رئیس جمهور روسیه و دخترانش توضیح تصویر توضیح لینک توضیح لینک

به گزارش رک نیوز:ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه در حال حاضر یکی از زیر ذره بین‌ترین مردان جهان در بحبوحه تهاجم کشورش به اوکراین است. این مرد قدرتمند روسی از زمان عبور نیرو‌های روسی از مرز در اواخر ماه گذشته در مرکز توجه رسانه‌های جهانی قرار داشت و سال‌ها به عنوان حاکم بزرگترین کشور جهان و یکی از چهره‌های کلیدی سیاست بین‌الملل خبرساز بود.

اما علیرغم تمایل وی به مصاحبه‌های طولانی، کنفرانس‌های مطبوعاتی و سخنرانی‌های تلویزیونی، این مرد ۶۹ ساله همیشه در مورد زندگی خانوادگی‌اش – به‌ویژه فرزندانش – ساکت مانده است. پوتین هرگز به طور علنی به داشتن فرزند اعتراف نکرده است، اگرچه می‌دانیم که او دو دختر از همسر رسمی سابقش دارد. پوتین قبلا گفته بود: «من زندگی خصوصی دارم که اجازه دخالت در آن را نمی‌دهم. و باید به آن احترام گذاشت.»

با در نظر گرفتن این موضوع اطلاعاتی که در مورد فرزندان پوتین میدانیم، بسیار محدود است.

ماریا فاسن

توضیح تصویر
با زندگی دخترانِ پوتین آشنا شوید

ماریا فاسن ۳۶ ساله، اولین فرزند پوتین و بزرگترین دختر او از همسر سابقش لیودمیلا پوتینا است که در سال ۲۰۱۳ پس از ۳۰ سال زندگی مشترک از او جدا شد. پوتینا که لیودمیلا در اوایل دهه ۱۹۸۰ در دانشگاه دولتی لنینگراد با پوتین آشنا شد. این زوج در ۲۸ ژوئیه ۱۹۸۳ ازدواج کردند و ماریا در آوریل ۱۹۸۵ به دنیا آمد.

با زندگی دخترانِ پوتین آشنا شوید

ماریا – با نام ماریا ولادیمیرونا پوتینا و همچنین به نام ماریا ورونتسوا شناخته می شود که از نام مادر پوتین، ماریا ایوانوونا شلوموا (Maria Ivanovna Shelomova) گرفته شده است. از همان ابتدا به نظر می رسید که یک دانشمند شود. او قبل از ادامه تحصیل در رشته زیست شناسی در دانشگاه ایالتی سنت پترزبورگ در دوران کودکی در آلمان شرقی و در نوجوانی در مسکو استعداد زیادی در درس علوم از خود نشان می داد.

با زندگی دخترانِ پوتین آشنا شوید

او پس از اتمام تحصیلات خود وارد دانشکده پزشکی در مسکو شد و از آن زمان به عنوان متخصص غدد اطفال و یکی از متخصصان برتر روسیه تبدیل شد. وی اخیراً در تلویزیون دولتی روسیه ظاهر شد تا درباره تحقیقات خود در مورد آزمایش ژنتیکی و تلاش‌ها برای مبارزه با بیماری‌های ژنتیکی نادر در کودکان صحبت کند. او با تاجر هلندی Jorrit Faassen ازدواج کرده است و دارای یک فرزند است.

کاترینا تیخونووآ

کاترینا تیخونووآ با نام اصلی یکاترینا ولادیمیروا پوتینا دومین فرزند رئیس جمهور روسیه و خواهر کوچکتر ماریا است. کاترینا نام خانوادگی پوتینا را کنار گذاشت و به جای آن نام خانوادگی مادربزرگ مادری خود، یکاترینا تیخونونا شکربنوا را انتخاب کرد.

با زندگی دخترانِ پوتین آشنا شوید

او در آگوست ۱۹۸۶ به دنیا آمد و مانند خواهرش در همان مدارس آلمان شرقی و مسکو تحصیل کرد، اما علایق کاملاً متفاوتی داشت. اگرچه این دختر ۳۵ ساله اکنون مدیر مؤسسه تحقیقات ریاضی سیستم های پیچیده در دانشگاه دولتی مسکو است و همچنین در دانشگاه ایالتی سنت پترزبورگ تحصیل کرده است، اما به دلیل موفقیت خود به عنوان یک رقصنده راک اند رول نزد مردم شناخته شده است.

با زندگی دخترانِ پوتین آشنا شوید

کاترینا در سال ۲۰۱۹ به عضویت شورای ورزش های همگانی روسیه درآمد و همچنین نقش کلیدی در توسعه رقص راک اند رول آکروباتیک ایفا کرد. دختر دوم پوتین برای سال‌ها به عنوان معاون توسعه و بازاریابی در کنفدراسیون جهانی راک اند رول (WWRC) – سازمانی که مسابقات در این رشته را در سراسر جهان سازمان‌دهی می‌کند، فعالیت کرد.

با زندگی دخترانِ پوتین آشنا شوید

کاترینا قبلا با کریل شامالوف – مالک بخشی از SIBUR Holding، یک شرکت پتروشیمی روسی – و پسر یکی از بزرگترین بانکدار های روسیه ازدواج کرده بود. این زوج در سال ۲۰۱۸ از هم جدا شدند.

لویزا روزوا

لویزا روزوا ۱۸ ساله به اعتقاد بسیاری از مردم سومین دختر رئیس جمهور روسیه است، خبری که پوتین هرگز به طور رسمی آن را تایید نکرد. لویزا دختر نظافتچی سوتلانا کریونوگیخ ۴۵ ساله است که اکنون مالک بخشی از یک بانک بزرگ روسیه و یکی از ثروتمندترین زنان این کشور است.

2799525_195 (1)

گمان می رود که رهبر روسیه با کریونوگیخ رابطه داشته است و خود رزووا به GQ روسیه اعتراف کرده است که چهره اش شبیه به یک پوتین جوان است.کریونوگیخ هرگز در مورد ادعاهایی مبنی بر اینکه پدر دخترش مرد قدرتمند کرملین است، نداشت. روزوا که ۸۴۰۰۰ فالوور در اینستاگرام داشت، از ۵ ماه پیش و زمانی که برای اولین بار مشکوک به تجمع نیروهای روسیه در مرز اوکراین شد، پست های عمومی خود را متوقف کرد و این گمان را ایجاد کرد که پوتین دهانش را بسته است. اگرچه حساب کاربری او تا هفته گذشته قابل مشاهده بود. اکنون یک پیام به زبان روسی می گوید: “کاربر پیدا نشد.”منبع: روزیاتو

توضیح لینک توضیح لینک توضیح لینک توضیح لینک

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *