از قدر تا قدس|«قدس در آستانه آزادی» است

  • کد خبر: 7982
  • /
  • فروردین 25, 1402 - ۷:۴۸ ب٫ظ
  • /
  • اخبارروز
از قدر تا قدس|«قدس در آستانه آزادی» است توضیح تصویر توضیح لینک توضیح لینک

از قدر تا قدس|«قدس در آستانه آزادی» است.روز قدس امسال به نمادی باشکوه از حضور میلیون‌ها ایرانی برای حمایت آرمانی از مبارزه مجاهدان فلسطینی در برابر صهیونیست‌ها و دمیدن روح امید برای فروپاشی رژیم موقت اسرائیل تبدیل شد.

به گزارش رک نیوز و به نقل ازخبرگزاری فارس، اقشار مختلف مردم سراسر کشور به سیاق هر ساله در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به مناسبت روز جهانی قدس، با شور و اشتیاق به خیابان‌ها آمدند تا یک بار دیگر نشان دهند که آرمان‌ قدس همچنان در اولویت نخست مسلمانان سراسر جهان است و دیری نخواهد پایید که این خیزش، به نابودی غده سرطانی رژیم صهیونیستی منتهی خواهد شد.

یوم الله قدس سال جاری در طلیعه روز بیست و سوم ماه مبارک رمضان و در حالی برگزاری شد که حامیان قدس شریف، شب گذشته را در مساجد، تکایا و حسینیه‌ها به شب زنده‌داری پرداخته بودند. 

در مراسم روز جهانی قدس با شعار «قدس در آستانه آزادی»، مقامات لشکری و کشورمان نیز به اوضاع نابسامان و پرآشوب این روزهای رژیم صهیونیستی پرداخته و نشانه‌هایی ملموس و واقعی از فروپاشی قریب الوقوع رژیم موقت صهیونیستی را احصا کردند.

توضیح تصویر

سرلشکر سلامی: رژیم مستاصل صهیونیستی در آستانه نابودی قرار دارد

سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیش از ظهر امروز در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس اصفهان اظهار داشت: رژیم صهیونیستی پوسیده و در حال زوال است و به سقوط نزدیک شده و اولین آثار زوال این رژیم آن است که در درون رژیم صهیونیستی نظام سیاسی مستقری وجود ندارد، نظام سیاسی آن گسیخته و پاره شده و کاملا از کارایی افتاده است، و نخست وزیر، وزیر جنگ را برکنار می‌کند و مجدد مجبور می‌شود او را منصوب می‌کند یعنی کفگیر سیاست صهیونیست ها به ته دیگ خورده است.

وی افزود: مجبور می‌شوند صهیونیست‌ها را از ترس قیام فلسطینی‌ها از نزدیکی به مسجدالاقصی منع کنند، وزرایش با او مخالفت می‌کنند و این آشفتگی سیاسی که می‌بینید هرشب دروز رژیم صهیونیستی صدهاهزار صهیونیست به میدان آمده و مقابل این رژیم می‌ایستند پدیده‌ای نادر و جدید است و نشان می‌دهد تسلط این رژیم بر مدیریت جامعه گسسته است و خداوند مکر آن‌ها را به درون سرزمین شان بازگرداند، آن‌ها می‌خواستد خیابان‌های ما را مملو از جمعیت معترص ببینند اما امروز خیابان‌های شهرهای تحت اشغال‌شان، صحنه عظیم اعتراضات خیابانی است و این رژیم مستاصل را در آستانه نابودی قرار داده است.

از قدر تا قدس|«قدس در آستانه آزادی» است

مردم خداجو و روزه دار استان اصفهان نیز بار دیگر به ندای حق‌طلبانه مردم فلسطین در چنگال صهیونیست جنایتکار لبیک گفته و با شرکت در راهپیمایی گسترده روز جهانی قدس، برحق مسلم مردم فلسطین بر سرزمین‌های اشغالی توسط رژیم صهیونیستی غاصب، تاکید کردند. در این راهپیمایی باشکوه که با حضور گسترده امت شهیدپرور برگزار شد، شرکت کنندگان با سردادن شعارهای مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا و مرگ بر جنایتکاران، همبستگی خود را با مردم ستمدیده فلسطین اعلام کردند.

قدس قطب‌نمای خیزش ملت‌ها

اقشار مختلف مردم آذربایجان شرقی امروز با شرکت گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس، اتحاد و همبستگی خود را به نمایش گذاشته و بار دیگر بر دفاع از ملت مظلوم فلسطین و نمایش قدرت اسلام تاکید و اعلام کردند که روز قدس انتفاضه جهان اسلام است.

آذربایجان‌های حاضر در راهپیمایی باشکوه روز جهانی قدس، همبستگی مسلمانان و وحدت امت اسلامی را لازمه تقویت انتفاضه مردم فلسطین و پیروزی در مقابل صهیونیست‌ها دانستند. 

گستردگی تصویر مقام عظمای ولایت و بنیان‌گذار جمهوری اسلامی،سردار قاسم سلیمانی، سیدحسن نصرالله، پرچم ایران، حزب‌الله لبنان و فلسطین در دست راهپیمایان روز جهانی قدس، به راهپیمایی امسال رنگی تازه بخشیده بود و دست نوشته‌هایی به سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی در دست عده‌ای از راهپیمایان خودنمایی می‌کرد، آنها همچنین مترسک‌هایی از سران منفور کفر و ظلم را با خود به خیابان‌ها آوردند و نابودی آنها را فریاد زدند. 

جوانان تبریزی با حضور پرشور و گسترده که می‌توان از ویژگی‌های راهپیمایی امسال روز جهانی قدس در تبریز دانست، با در دست داشتن پلاکاردهایی با عنوان «القدس لنا و ای قدس» می‌آییم و سر دادن شعارهای مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا حمایت خود را از انتفاضه فلسطین اعلام کردند. 

فرمانده کل ارتش: رژیم صهیونیستی در آخرین سال‌های عمر خود قرار دارد 

امیر سرلشکر عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران امروز در سخنرانی راهپیمایی روز قدس در تبریز اظهار کرد: دولت و ملت ایران همواره آزادسازی سرزمین‌های اشغالی را نویدبخشی و موجب افزایش ثبات سیاسی دانسته و می‌داند از این‌رو هیچ اشغال سرزمینی مورد تائید جمهوری اسلامی نیست و عدم اشغالگری و احترام به ژئوپلیتیک از اولویتهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است. 

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران  متذکر شد: روابط ایران همواره بر پایه دوستی و برادری بوده و روابط در همه جوانب از جمله نظامی در آینده هم رو به توسعه خواهد بود.

از قدر تا قدس|«قدس در آستانه آزادی» است

وی با تاکید بر اینکه رژیم صهیونیستی در آخرین سال‌های عمر خود قرار دارد و از این‌رو در پایان راه به دنبال آن است که هر  چه بتواند از کشورهای مسلمان با خود به حفره آتش بکشد، گفت: در ماه‌های اخیر وضعیت جبهه مقاومت تغییر یافته و تقویت موازنه تهدید به نفع مقاومت رقم‌خورده است؛ پیدایش نسل جدید و‌ گسترش اراضی و‌ مسلح شدن کرانه باختری، همراه با تنویر افکار عمومی جهانیان نسبت به مردم فلسطین باعث شده تا رژیم غاصب و کود‌کش در انزوای بیشتر قرار بگیرد. 

مردم پایتخت فریاد آزادی‌خواهی قدس شریف را سر دادند

شرکت کنندگان شهر و استان تهران نیز در راهپیمایی روز قدس امسال با سر دادن شعارهای انقلابی و ضد استکباری از مردم مظلوم فلسطین و قیام انتفاضه حمایت کردند و فریاد آزادی خواهی قدس شریف را سر دادند.

حضور کودکان، جوانان و سالخوردگان در این مراسم نیز حاکی از آن است که مردم ایران از کودک تا بزرگسال، هیچ گاه دست از حمایت مردم مظلوم فلسطین بر نخواهند داشت و تا نابودی اسرائیل از پای نخواهند نشست.

راهپیمایان در پایان با خواندن قطعنامه راهپیمایی روز قدس، بر حمایت از مقاومت عزتمندانه مردم مظلوم و مسلمان فلسطین تاکید کردند.

حضور فرمانده نیروی قدس سپاه در راهپیمایی روز قدس در تهران

سردار سرتیپ پاسدار اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران امروز همراه با مردم انقلابی سراسر کشور در راهپیمایی استکبارستیزی روز جهانی قدس حضور پیدا کرد.

 سردار قاآنی با پلاکاردی که نوشته «حجاب تعهد فرد نسبت به جامعه» در دست داشت، در راهپیمایی آزادی خواهی روز قدس شرکت کرد.

از قدر تا قدس|«قدس در آستانه آزادی» است

خروشی قمی‌ها علیه اشغالگران صهیونیست

راهپیمایی روز قدس در قم با تجمع مردم در صحن پیامبر اعظم(ص) حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) مقابل درب هفت آغاز شده است. سپس مردم با راهپیمایی منسجم و پرشور خود از مسیر خیابان حضرت آیت‌الله مرعشی نجفی (ره)، چهار راه شهداء، خیابان شهداء (صفائیه) و میدان جانبازان حرکت و در نهایت در میعادگاه نماز جمعه در مصلی قدس گردهم خواهند آمد.

«روز جهانی قدس، روز نوید نصرت، کلام رهبر ما بصیرت است و وحدت»، «هیهات من‌الذله، شعار مسلمین شد نابودی اسرائیل، بر مردمان یقین شد»، «میراث روح الله روز قدس است، پیمان حزب الله روز قدس است»، «آزادی فلسطین، آزادی اسلام است» و «مرگ آمریکا» و مرگ بر اسرائیل از جمله شعارهای مردم قم بود.

آیت‌الله صادق آملی لاریجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز در این راهپیمایی شرکت و از نزدیکی حرم حضرت معصومه(س) به سمت مصلای قدس حرکت کرد.

آیت‌الله نوری همدانی: رژیم صهیونسیتی در روزهای پایانی عمر خود قرار دارد

 آیت‌الله حسین نوری همدانی طی سخنانی به مناسبت روز جهانی قدس در قم اظهار کرد: با عنایت پروردگار متعال امروز جبهه مقاومت بیش از هر زمان دیگری اتحاد دارد و با توکل به خداوند متعال مقابل رژیم غاصب صهیونیستی ایستاده است.

از قدر تا قدس|«قدس در آستانه آزادی» است

وی با بیان اینکه امروز بر همه آزادیخواهان به خصوص مسلمانان لازم است با وحدت و یکپارچگی از این حرکت حمایت کنند، افزود: همه بدانند رژیم صهیونسیتی در روزهای پایانی عمر خود قرار گرفته و ان شا الله فرمایش امام عزیز برای ریشه کنی این غده سرطانی محقق خواهد شد.

آیت‌الله آملی لاریجانی: فلسطین مسئله اول جهان اسلام است

آیت‌الله صادق آملی لاریجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز با حضور در راهپیمایی یوم الله قدس در شهر قم، با بیان اینکه قدس مسئله اول جهان اسلام است، گفت: نام گذاری جمعه آخر ماه مبارک رمضان به نام روز قدس نشانگر نظر عمیق و روشنگری امام خمینی (ره) بود. در این سالیان رهبر معظم انقلاب اسلامی همواره بر زنده نگه داشتن روز قدس تاکید داشته اند.

آیت الله آملی لاریجانی با تاکید بر زنده نگه داشتن این روز، گفت: دعا می‌کنیم که این حرکت و حضور مردم منجر به محو رژیم کودک کش صهیونیستی شود.

آیت‌الله شیخ عیسی قاسم: قدس بزودی به سرزمین اسلامی باز خواهد گشت

 آیت‌الله شیخ عیسی احمد قاسم، رهبر شیعیان بحرین امروز به همراه جمعی از فعالان جبهه مقاومت در راهپیمایی یوم الله روز جهانی قدس در شهر مقدس قم حضور یافت.

این چهره مطرح جبهه مقاومت گفت: قدس قضیه مرکزی در قلب امت اسلام به شمار می‌رود. امت اسلامی با حضورشان در راهپیمایی روز قدس اهمیت روز قدس را در جهان اسلام نشان می‌دهند و ان‌شاءالله به زودی قدس به سرزمین اسلامی بازخواهد گشت.

حضور با شکوه مردم مشهد در راهپیمایی روز قدس

در خراسان رضوی از ساعات اولیه صبح امروز، مردم از خیابان ها و کوچه های اطراف خود را به میدان ۱۵ خرداد رساندند و با زبان روزه در آخرین روز جمعه ماه مبارک رمضان به امید آزادی قبله اول مسلمین در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند.

راهپیمایی باشکوه و پرشور روز جهانی قدس از ساعت ۱۰ صبح در نیشابور با تجمع در میدان امام خمینی ( ره)  آغاز شد و راهپیمایان با شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل مسیر میدان امام خمینی(ره) تا مسجد جامع  و مصلای نماز جمعه نیشابور را طی کردند.

مردم دیار حاج شیخ محمد تقی بهلول گنابادی نیز امروز به خیابان آمدند تا نام فلسطین را زنده نگه دارند و با مشت هایی گره کرده و با دهان روزه شعار “مرگ بر آمریکا” و “مرگ بر اسرائیل” سردادند تا باردیگر با مردم مظلوم فلسطین تجدید بیعت کنند. 

مردم روزه‌دار و مرزنشین شهرستان سرخس امروز همزمان با سراسر کشور در روزی که ریزگردها و گرد و غبار در هوای حدود ۴۰ درجه سانتی‌گراد این شهرستان معلق بود در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند.

از قدر تا قدس|«قدس در آستانه آزادی» است

شیعه و سنی کردستان «مرگ بر اسرائیل» را فریاد زدند

امروز همزمان با سراسر کشور، راهپیمایی روز قدس در تمامی شهرهای کردستان و از جمله سنندج برگزار شد. در این راهپیمایی که از میدان آزادی تا سه راه حبیبی ادامه داشت، مردم سنندج اعم از شیعه و سنی و کرد و ترک در کنار هم و با مشت‌های گره کرده، مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل را فریاد زدند و با این شعارها ضمن ابراز انزجار از رژیم غاصب صهیونیستی و ابرقدرت‌های پوشالی جنایتکار، حمایت خود از فلسطین و مردم مظلوم منطقه را اعلام کردند.

در این مراسم باشکوه، زنان و دختران با پلاکاردهایی با مضامین «حجاب مصونیت است نه محدودیت»، خواستار مقابله با بی‌حجابی و بدحجابی در جامعه شدند.

حضور همه مسوولان استانی اعم از نماینده ولی فقیه در کردستان، استاندار و معاونین وی، فرماندار و امام جمعه سنندج، فرماندهان سپاه بیت‌المقدس، ارتش و انتظامی، مدیران کل ادارات و دستگاه‌ها و مدیران شهرستانی سنندج و نیز روحانیون شیعه و سنی حضور پررنگی داشتند.

از قدر تا قدس|«قدس در آستانه آزادی» است

سخنگوی سپاه: ضرب شست سردار سلیمانی در جنگ ۳۳ روزه، نقطه عطفی در مبارزه با صهیونیست‌ها بود

سردار رمضان شریف سخنگوی کل سپاه پاسداران و رئیس ستاد انتفاضه و قدس کشور در جمع راهپیمایان کرمانی روز قدس به تشریح وضعیت کنونی مبارزه فلسطینیان با صهیونیست‌ها پرداخت و اظهار داشت: به برکت الهام‌بخشی جمهوری اسلامی، دوراندیشی امام و روح فرزندان شما در دفاع مقدس، رژیم صهیونسیتی در جنگ ۳۳ روزه از یکی از کشورهای عربی شکست خورد که نقطه عطفی در مبارزه بود. سردار سلیمانی چنان ضرب شستی در آن جنگ نشان داد که هنوز دارند درباره آن بحث می‌کنند.

وی با تاکید بر اینکه شکست در جنگ ۳۳ روزه، دومین شکست صهیونیستها بود، عنوان داشت: اولین آن زمانی رقم خورد که خمینی کبیر نام فلسطین را پر آوازه کرد.

 رئیس ستاد انتفاضه و قدس کشور وضعیت کنونی رژیم صهیونسیتی را بسیار وخیم توصیف کرد و با تاکید بر اینکه مهاجرت معکوس در این رژیم شدت گرفته است، عنوان داشت: ۲ میلیون نفر می‌خواهند آنجا را ترک کنند، این شرایط کنونی رژیم صهیونیستی است و نشان از قدرت بالای جمهوری اسلامی دارد، فلسطینیان از جنگ با سنگ و چوب به موشک و پهپاد رسیدند که درایت جمهوری اسلامی بود.

رئیس ستاد انتفاضه و قدس کشور با تاکید بر اینکه قبل از پیروزی انقلاب اسلامی، گفتمان سازش، صدای غالب در فلسطین بود، ابراز داشت: اکنون به برکت جمهوری اسلامی، تدبیر امامین انقلاب و علمداری شهید سلیمانی، گفتمان غالب، جهاد، مقاومت و مبارزه با رژیم صهیونسیتی است، امروز دست فلسطینی‌ها پر شده است.

از قدر تا قدس|«قدس در آستانه آزادی» است

این در حالی است که  کرمان و کریمان ظلم‌ستیز که همواره مشق مقاومت کرده و بواسطه فرزندش سلیمانی عزیز آوازه مقاومتش فراتر از مرزها رفته و به پایتخت مقاومت جهان اسلام شهرت دارد، این بار نیز به خیابان‌ها آمدند، نابودی استکبار و صهیونیسم را فریاد زدند و یکپارچه آزادی قدس شریف را مطالبه کردند. امروز مردم کرمان از چهار راه توحید(ارگ سابق) گرد هم آمدند و تا مصلی بزرگ امام علی(ع) راهپیمایی کرده و مرگ رژیم کودک‌کش صهیونیستی را فریاد زدند.

اهالی روستای «طولیان» با تراکتور از روی اسرائیل عبور کردند/ روز خشم مردم استان کهگیلویه و بویراحمد

مردم شهرهای مختلف استان کهگیلویه و بویراحمد نیز حضور پرشکوهی در راهپیمایی روز قدس داشتند.

یاسوجی‌ها از مرکز و حاشیه‌های این شهر برای حضور در راهپیمایی روز قدس حضور یافتند و با فریادهای مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا به استقبال روز قدس رفتند. راهپیمایی روز قدس امسال در یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد از میدان هفتم تیر تا مصلی امام خمینی این شهر ادامه داشت.

یکی از حاشیه‌های جالب این مراسم در استان عبارت بود از اینکه مردم روستای طولیان از توابع دهدشت در کهگیلویه و بویراحمد هم در حرکتی نمادین با تراکتور از روی این رژیم جعلی گذشتند.

حضور پرشکوه مردم آذربایجان‌غربی در راهپیمایی روز قدس

همزمان با روز جهانی قدس، هم صدا با سراسر کشور، مردم ولایت مدار و روزه دار آذربایجان‌غربی، در ارومیه و ۱۷شهرستان این استان با حضور پرشور در خیابان‌ها بار دیگر با آرمان‌ فلسطین تجدیدپیمان کرده و شعار مرگ بر اسرائیل سر دادند.

راهپیمایی روز جهانی قدس در ارومیه همزمان با سراسر کشور امروز جمعه ۲۵ فروردین از محل میدان ولایت فقیه (مرکز)  آغاز و به سمت خیابان منتظری – میدان دفاع مقدس و از آنجا به سمت مصلای امام خمینی (ره) ادامه یافت.

در سایر شهرستان‌های استان نیز مردم روزه‌دار و ولایت مدار، با حضور پرشکوه خود در راهپیمایی روز جهانی قدس ندای استکبارستیزی و حمایت از مظلوم سردادند.

راهپیمایی روز قدس در البرز با حضور باشکوه مردم

روز قدس در البرز همزمان با سراسر کشور، با شعار محوری «فلسطین محور وحدت جهان اسلام‌؛ قدس در آستانه آزادی» برگزار ‌می‌شود. مردم انقلابی و روزه دار البرزی امسال هم با حضور باشکوهی نشان دادند که فضاسازی‌های دشمن و جنگ‌های ترکیبی علیه ملت ایران نتیجه عکس خواهد داشت و همچنان با عزت و غرور ملی پای اهداف ایران اسلامی خواهند ایستاد.

امروز زنان و مردان مسلمان در ایران کوچک فریاد «الله اکبر» و «مرگ بر اسرائیل» سر دادند و برای آزادی قدس شریف و پیروزی مردم مسلمان و مظلوم فلسطین دعا کردند. این اتحاد مثال زدنی در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان ۱۴۰۲، از همیشه باشکوه‌تر و پر نشاط تر برگزار شد، گویی این حماسه حضور پیام و مفهوم روشنی برای دشمن دارد.

از قدر تا قدس|«قدس در آستانه آزادی» است

ایلام با فلسطین مظلوم هم‌صدا شد

راهپیمایی روز جهانی قدس در ایلام با حضور باشکوه ‌اقشار مختلف مردم ‌با شعار مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا برای رساندن فریاد مظلومیت مردم فلسطین ‌به گوش جهانیان برگزار شد.

حجت الاسلام چراغی پور سرپرست  شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ایلام در حاشیه راهپیمایی روز قدس در شهر ایلام در این باره به خبرنگار فارس گفت: امروز همگام و همصدا با جهان اسلام و ملت بزرگ ایران با شعار محوری «فلسطین محور وحدت جهان اسلام» ، قدس در آستانه آزادی در سطح نقاط مختلف استان در حال برگزاری است.

یکی دیگر از شرکت کنندگان در راهپیمایی هدف از حضور خود را زنده نگه داشتن یاد و نام بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی دانست و گفت: من امروز آمدم تا به فرمان معمار بزرگ انقلاب امام خمینی(ره) دوباره لبیک بگویم.

سنگ تمام مردم شیراز در حمایت از آزادی قدس

راهپیمایی بزرگ روز جهانی قدس راس ساعت ۱۰ امروز (آخرین جمعه ماه مبارک رمضان) در شیراز، سومین حرم اهل بیت(ع) در ایران اسلامی آغاز شد. مردم شیراز راهپیمایی خود را از چهارراه پانزده خرداد(پارامونت) آغاز کردند و در مسیر خیابان لطفعلی خان زند، چهارراه پیروزی، بلوار شهید آیت الله دستغیب(ره) به حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) رسیدند و نماز ظهر جمعه را به امامت آیت‌الله لطف‌الله دژکام، نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز اقامه کردند.

استاندار فارس، نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز، فرمانده سپاه فجر استان فارس، فرمانده ارشد آجا در استان فارس و کهگیلویه و بویراحمد، فرمانده نیروی انتظامی فارس، نمایندگان مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، رئیس کل دادگستری استان و دادستان مرکز فارس،  فرماندار شیراز و دیگر مسئولان استانی، روحانیون، علما و طلاب و خانواده‌های شهدا و ایثارگران نیز در این راهپیمایی شرکت کردند. 

سرلشکر صفوی: صهیونیست‌ها در ازای هر ماجراجویی، دچار خسارت‌های جبران ناپذیری می‌شوند 

سردار سرلشکر پاسدار سید یحیی صفوی در سخنرانی در جمع راهیپمایان روز قدس در شیراز ،آزادی قدس را کلید رمز همگرایی و وحدت ملت های اسلامی در قرن جدید دانست و گفت:روز جهانی قدس امسال یعنی سال ١٤٠٢ شمسی به به لحاظ رویکردها و رویدادهای اخیر سیاسی، فرهنگی، امنیتی و اقتصادی در درون سرزمین های اشغالی و افول قدرت امریکایی در حمایت از این رژیم سفاک از ویژگی های خاصی برخوردار است.

وی ادامه داد: که فقط سال گذشته حدود یک هزار عملیات علیه صهیونیست ها داشته اند و همچنین روند روبه رشد قدرت حزب الله لبنان و رهبر مجاهد آن حاج سید حسن نصرالله که معادله قدرت را به مرزهای فراتر از بازدارندگی رسانده به طوری که رژیم در ازای هر تهدید و ماجراجویی، دچار خسارت های بزرگ و جبران ناپذیری همچون شکست در جنگ ٣٣ روزه می شود.

صفوی افزود: همچنین شکستهای سیاسی، اقتصادی و امنیتی اخیر از حزب الله مانند افزایش مهاجرت معکوس و دادن تلفات زیاد و یا واگذاری امتیاز اقتصادی به لبنان در مورد تعیین مرزهای منطقه نفتی و گازی تازه کشف شده در دریای مدیترانه بین لبنان و فلسطین اشغالی که با تهدید رهبر شجاع حزب الله لبنان مجبور به واگذاری امتیاز به کشور و مردم لبنان شدند.

از قدر تا قدس|«قدس در آستانه آزادی» است

بوشهر، زیر پای روزه‌داران در روز قدس

 راهپیمایی روز جهانی قدس صبح امروز با حضور باشکوه ‌اقشار مختلف مردم در تمام شهرهای ‌استان بوشهر ‌با شعار «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر آمریکا» برای رساندن فریاد مظلومیت مردم فلسطین ‌به گوش جهانیان شروع شد.

بوشهر، مهد مقاومت و پایتخت استعمار ستیزی در همسایگی خلیج فارس است، روزه داران قرار عقربه‌های که ساعت خود را روی ۱۰:۳۰ دقیقه صبح تنظیم کرده بودند تا خود را به میعادگاه برسانند. خیابان امام خمینی(ره)، مقابل مسجد توحید جایی است که امروز جمعه مردم آمده‌ بودند‌ تا نقطه آغاز حمایت از یک انتفاضه باشند.

سعدالله زارعی: فلسطینی‌ها در سال گذشته میلادی 8500 بار علیه اسرائیلی‌ها عملیات نظامی کردند

 سعدالله زارعی کارشناس حوزه بین‌الملل و جبهه مقاومت ظهر امروز در جمع راهپیمایان روز جهانی قدس در مصلی جمعه بوشهر با اشاره به روز جهانی قدس اظهار داشت: فلسطینی‌ها در سال گذشته میلادی هشت هزار و ۵۰۰ بار علیه اسرائیلی‌ها عملیات نظامی کردند که این عملیات از شمالی تا جنوبی‌ترین منطقه فلسطین با حضور رزمندگان فلسطینی انجام شد. 

زارعی با بیان اینکه تمام مناطق، صحنه جبهه درگیری فلسطینی‌ها با اسرائیلی‌های غاصب بود گفت: روزانه ۳۰ عملیات توسط رزمندگان فلسطینی علیه اسرائیلی‌ها انجام می‌شد که نشان می‌دهد مقاومت فلسطینی‌ها نسبت به سال ۱۳۵۸ بسیار تغییر یافته است. 

کارشناس حوزه بین‌الملل و جبهه مقاومت با اشاره به حضور بیش از ۱۳۰ هزار فلسطینی اکنون در مسجدالاقصی گفت: فلسطینیان اجازه نخواهند داد نظامیان اسرائیلی دست از پا خطا کنند؛ اقتدار جبهه مقاومت فقط اسرائیلی‌ها را از صحنه خارج نکرده بلکه استکبار جهانی به برکت استقامت ملت ایران و جبهه مقاومت ضربات مهلکی بر وی وارد شده است. 

روز پرخروش قدس در چهارمحال و بختیاری

همزمان با سراسر کشور، راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور اقشار مختلف مردم روزه‌دار استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد. مرد و زن، پیر و جوان با در دست داشتن پوستر و پلاکارد حاوی تصاویر قدس شریف و جملاتی از امام(ره) و مقام معظم رهبری در خصوص نابودی اسرائیل، پایه‌های سست این رژیم اشغالگر را یادآور شدند و در حمایت از مردم مظلوم فلسطین فریاد مرگ بر اسرائیل سر دادند.

مردم ولایتمدار شهرکرد با حمل پرچم فلسطین و دیگر کشورهای جبهه مقاومت برای استکبار خط و نشان کشیدند و یاد سردار شهید راه قدس، حاج قاسم سلیمانی را گرامی داشتند.  جمعیت با فریاد ما ملت امام حسینیم، تعرض صهیونیست‌ها به مسجدالاقصی را محکوم کردند و فروپاشی اسرائیل را قریب‌الوقوع دانستند.

اتحاد خوزستانی‌ها علیه اشغالگران

خوزستانی‌ها نیز امروز همگام با سایر مردم ایران، راهپیمایی روز قدس را برگزار کردند. مسیر راهپیمایی در اهواز از مقابل مسجد آیت‌الله جزایری در خیابان امام خمینی (ره) تا مصلی مهدیه امام خمینی (ره) در اتوبان آیت‌الله بهبهانی بود. اقشار مختلف جامعه، برخی ورزشکاران و چهره‌های شناخته شده، مسئولان، گروه‌های مختلف اجتماعی و فرهنگی و نظایر آن نیز در این راهپیمایی حضور داشتند و با شعارهای متفاوت از جمله “مرگ بر اسرائیل” ضمن حمایت از ملت فلسطین و ابراز همدردی با آن‌ها انزجار خود را از رژیم صهیونیستی نشان دادند.

برنامه‌های گوناگونی برای طول مسیر راهپیمایی در نظر گرفته شده که توزیع اقلام فرهنگی و اجرای برنامه برای کودکان و نوجوانان از جمله آن‌ها است. نوجوانان دهه هشتادی و نودی با حضور پرشور خود در راهپیمایی، حمایت نسل جدید انقلاب اسلامی را از مردم مظلوم فلسطین اعلام و پابه‌پای بزرگترها با فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل از عاملان کودک‌کشی و جنایت در سرزمین‌های اشغالی اعلام انزجار کردند.

از قدر تا قدس|«قدس در آستانه آزادی» است

مردم خراسان جنوبی با حضور بی‌مثالشان قطعنامه «القدس لنا» را امضا کردند

مردم خراسان جنوبی امروز همه به میدان حمایت و پشتیبانی از قدس شریف آمدند و مثل همیشه وفایشان را با این حضور بی مثال ( راهپیمایی روز جهانی قدس) به مردم مظلوم فلسطین و همه مظلومان عالم ادا و قطعنامه «القدس لنا» را امضا کردند.

بیرجندی ها، طبسی ها، قاینی ها، بشرویه ای ها، سربیشه ای ها، زیرکوهی ها، نهبندانی ها، خوسفی ها، فردوسی ها، سرایانی ها و درمیانی ها همه و همه از اهل تشیع و تسنن به  قول خود وفا کردند تا  «قدس» تنها نماند ،  تا بار دیگر  اعلام کنند که «خراسان جنوبی » مثل همیشه پا در رکاب است. شرکت‌کنندگان در راهپیمایی سراسری روز جهانی قدس سال ۱۴۰۲ با قرائت قطعنامه‌ای در ۷ بند مواضع خود را اعلام کردند.

پیشگامی خراسان شمالی در روز قدس 

مراسم روز قدس امروز با حضور اقشار مردم روزه دار در سراسر استان خراسان شمالی برگزار شد. قشرهای مختلف مردم مؤمن و روزه دار شهرهای خراسان شمالی در مسیرهای و زمان تعیین شده برای هر شهرستان از مسجدها، محله‌ها، نهادهای مختلف این شهر در حالی که شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل سرمی داند و با خود پارچه نوشته‌هایی در حمایت از مردم ستم دیده فلسطین حمل می‌کردند، حماسه آفریند.

بجنوردی‌ها در روز قدس که روز اتحاد و همبستگی و نمایش دفاع از قدس شریف است، با حضور معنوی و گسترده خود در راهپیمایی روز جهانی قدس، بار دیگر به ندای ولی‌امر مسلمین جهان؛ حضرت امام خامنه‌ای لبیک گفتند با مردم مظلوم فلسطین هم صدا شدند و با طی‌کردن مسیر میدان شهید تا مصلای امام خمینی (ره) با مشت‌های گره‌کرده نابودی مستکبران و طاغوتیان زمان را فریاد زدند.

جلوه روز قدس در زنجان

مردم استان زنجان امروز در جای جای این استان با حضور با شکوه همانند سال‌های گذشته در راهپیمایی روز قدس نشان دادند که هرگز دست از حمایت و پشتیبانی مردم مظلوم فلسطین برنداشته و با فریادهای مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا، مرگ بر انگلیس هرگونه اشغالگری را محکوم کردند.

مردم استان زنجان امروز یک بار دیگر حمایت همه‌جانبه خود را از مردمی مظلوم و ستمدیده که سال‌هاست زیر یوغ استکبار جهانی و چکمه‌های صهیونیست‌های خونخوار مقاومت و ایستادگی می‌کنند، اعلام کرده و کشتار زنان و مردان و کودکان بی‌گناه را که تنها جرمشان مقاومت و ایستادگی در مقابل اشغالگران است را محکوم کردند.

امروز در صدها نقطه استان زنجان در شهرها، روستاها و بخش‌های استان فریاد مرگ بر اسرائیل بار دیگر طنین انداز شد و مردم بار دیگر بر نابودی این رژیم جعلی تاکید کردند. مراسم راهپیمایی روز قدس در شهر زنجان با حضور اقشار مختلف از میدان قائم این شهر آغاز و لحظه به لحظه بر شمار راهپیمایان افزوده شد.

از قدر تا قدس|«قدس در آستانه آزادی» است

همدلی مردم استان سمنان با آرمان قدس 

راهپیمایی روز جهانی قدس در مناطق مختلف استان سمنان از ساعت 10 صبح امروز آغاز شد. مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس از صبح امروز آماده شدند و خیابان‌های محل برگزاری راهپیمایی از دقایقی قبل از آغاز رسمی آن شاهد حضور جمعیت مردمی بود که آمده‌ بودند تا آزادی قدس شریف را بار دیگر فریاد بزنند.

انزجار مردم بصیر گیلان از رژیم صهیونیستی در روز قدس

مردم روزه‌دار و ولایتمدار استان گیلان در روز جهانی قدس با مشت‌های گره کرده و با حضوری پرشور انزجار خود را از رژیم کودک‌کش صهیونیستی و آمریکا نشان دادند و بار دیگر با آرمان‌های فلسطین تجدید پیمان کردند.

مردم شریف و روزه‌دار استان گیلان بار دیگر با حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس همراه با ملت بزرگ سایر نقاط ایران و آزادی‌خواهان جهان علاوه بر تجدید میثاق با آرمان‌های امامین انقلاب، حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین و انزجار از صهیونیست‌ها و حامیان آنان اعلام کردند.

راهپیمایان روزه دار مسیر سه گانه پیاده‌راه فرهنگی شهدای ذهاب، خیابان امام خمینی، میدان فرهنگ و ورزشگاه شهید عضدی، خیابان نامجو، خیابان پرستار، میدان فرهنگ، سپاه پاسداران، میدان پاسداران، خیابان آزادگان، میدان فرهنگ به سمت میدان مصلی را دوشادوش یکدیگر طی کردند.

برآورد معاون سیاسی سپاه از روند نابودی رژیم صهیونیستی

سردار یدالله جوانی ظهر امروز در سخنرانی مراسم روز قدس در مصلی رشت با بیان اینکه روز جهانی روز قدس روز انجام‌وظیفه و تکلیف است، اظهار کرد: روز جهانی قدس روز ایستادگی در مقابل ظالمان و دفاع از حق و مظلومین جهان است.

جوانی یکی از اهداف مهم در تشکیل رژیم صهیونیستی در قلب جهان اسلام را ایجاد شبهه و بازگوکردن روایت‌های غلط دانست و افزود: عمر این رژیم منحوس به ۷۵ سال هم نمی‌رسد؛ لذا به‌صراحت می‌توان گفت که دشمنان به دنبال روایت‌های غلط هستند و ازاین‌رو در قلب جهان اسلام، رژیم صهیونیستی را ایجاد کردند تا جلوی حرکت اسلام و مسلمانان را بگیرند.

وی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی قادر به ادامه حیات خود به دلیل مشکلات و آشوبات داخلی نمی‌باشد، تصریح کرد: چیزی که رژیم صهیونیستی را به وحشت انداخته قیام در درون سرزمین‌های اشغالی و اختلافات داخلی‌شان است که نشان می‌دهد رژیم صهیونیستی قادر به ادامه حیات نیست و قدرت بازدارندگی خود را ازدست‌داده و جرأت اقدام مسلحانه ندارد و امروز این ارتش پوشالی و وابسته به رژیم جعلی و کودک کش در مقابل خود، حرکت محکم مقاومت و ملت ایران را می‌بیند.

از قدر تا قدس|«قدس در آستانه آزادی» است

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تأکید بر لزوم توجه به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص نابودی رژیم صهیونیستی در ۲۵ سال آینده افزود: این واقعیت محو رژیم صهیونیستی حتی در قلب تل آویو هم در حال رقم‌خوردن است و این همان واقعیتی است که رهبری وعده داده بودند.

قزوینی‌ها «آزادی قدس» را فریاد زدند

راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور باشکوه ‌اقشار مختلف مردم به ویژه نسل جوان و برای رساندن فریاد مظلومیت مردم فلسطین ‌به گوش جهانیان، در شهرها و روستاهای استان قزوین برگزار شد.

امروز قزوینی ها همصدا با ملت ایران اسلامی و با سردادن شعارهایی چون مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل، بار دیگر به گفتمان سازش و طرح‌های مغایر با استیفای حقوق حقه ملت فلسطین «نه» گفتند و تاکید کردند گفتمان مقاومت با شتاب و اقتدار روز افزون تا برچیدن بساط اشغالگران و آزادی سرزمین مقدس به پیش می‌رود.

حضور بسیاری از خانواده‌ها همراه با فرزندان خود و پیر و جوان در خیابان‌های قزوین قابل توجه بود و شرکت کنندگان در این راهپیمایی که از میدان میرعماد تا مسجد النبی برگزار شد، شعارهای مرگ براسرائیل، مرگ بر آمریکا، مرگ بر ضد ولایت فقیه این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده و… را سر دادند.

روز قدس در لرستان و حمایت جانانه مردم از قبله اول مسلمانان

راهپیمایی روز قدس همزمان با سایر کشور در شهرهای مختلف لرستان نیز برگزار شد.  راهپیمایی روز قدس از ساعت ١١ در دیگر شهرهای لرستان نیز آغاز شد. این راهپیمایی در ١٣ شهر لرستان برگزار شد تا لرستانی‌ها اینگونه حمایت خود از ملت مظلوم فلسطین و انزجار خود از رژیم جعلی صهیونیستی را نشان دهند.

فرهاد زیویار استاندار لرستان پیش از ظهر امروز در مراسم راهپیمایی روز قدس در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز حضور مردم در راهپیمایی پرشورتر از سال‌های گذشته است.  امروز روز قدس و اسلام است، روز وحدت و یکپارچگی مسلمانان در سراسر عالم است. استاندار لرستان با بیان اینکه حمایت از مردم فلسطین مرز نمی‌شناسد، افزود: اکثریت کشورهای اسلامی حامی مردم مظلوم فلسطین هستند. مسلمانان با حضور در راهپیمایی روز قدس در بین خود و دشمنانشان، اعلام وحدت و اتحاد می‌کنند.

قدس در گلستان

صبح امروز مردم ولایتمدار و مسئولان استان گلستان در حمایت از مردم مظلوم فلسلطین راهپیمایی روز قدس را آغاز کردند.  مردم گلستان با در دست داشتن پرچم‌های حماس و فلسطین در طول مسیرهای راهپیمایی شعارهایی در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و آزادی قدس شریف فریاد زدند.

کودکان و نوجوانان حاضر در این مراسم صورت و گونه‌های خود را منقش به سه رنگ پرچم جمهوری اسلامی کرده و برخی دیگر در کف دست خود با خودکار، مطالبی را در خصوص حمایت از مردم مظلوم و بی‌دفاع فلسطین نوشته‌ بودند.

از قدر تا قدس|«قدس در آستانه آزادی» است

عباس گلرو عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی ظهر امروز در جمع راهپیمایان روز قدس در‌ گرگان اظهار کرد: روز قدس یک موضوع اسلامی و جهانی است.  امروز روز قدس در تمام کشورهای اسلامی مورد توجه قرار دارد. ملت مظلوم فلسطین به ناحق در داخل و در کشورهای دیگر آواره‌اند و ما نمی‌توانیم این را ببینیم و اقدامی نکنیم.

وی اضافه کرد: تغییر مقاومت در فلسطین از سنگ به سلاح یکی از نشانه‌های تغییر تحولات فلسطین است و در بسیاری از اعراب اسرائیلی امروز بر علیه اسرائیل دست به سلاح شده و می‌جنگند. امروز مقاومت در بهترین شرایطش قرار دارد و اسرائیل نگران است که در اطرافش سنگ به سلاح و موشک تبدیل شده و‌ دیگر فلسطینیان دست خالی نیستند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آنها سعی کردند با ایجاد داعش به اهدافشان برسند که مدافعان حرم با جانفشانی و از خود گذشتگی و گروه‌های مقاومت در منطقه اجازه چنین کاری را ندادند.

 روزقدس در دیار علویان

مردم روزه‌دار مرکز مازندران نیز همزمان با سراسر کشور در راهپیمایی روز قدس، حضور یافتند. کودک و پیر و جوان از زن و مرد در راهپیمایی حضور دارند و برخی هم به صورت خانوادگی به راهپیمایی آمده‌اند.

 مردم‌ روزه‌دار مازندران امسال در روز قدس در مسیرهای ۶۰ گانه اعلام شده توسط شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران فریادهای خود را بر سر اسرائیل و آمریکا کشیدند؛ همچنانکه رهبر معظم انقلاب اسلامی هم در سخنانی در مورد قدس و سرنوشت قدس فرمودند «ما یقین داریم با ادامه‌ مبارزات مردم مسلمان فلسطین و حمایت جهان اسلام، فلسطین به فضل الهی آزاد می‌شود و بیت‌المقدس و مسجدالاقصی و سایر نقاط آن سرزمین اسلامی به آغوش جهان اسلام باز می‌گردد؛ ان‌شاالله.» 

فریاد حمایتگرانه اردبیلی‌ها در روز قدس

راهپیمایی بزرگ روز جهانی قدس راس ساعت 11 امروز (آخرین جمعه ماه مبارک رمضان) در اردبیل آغاز شد. مردم اردبیل راهپیمایی خود را از میدان شریعتی آغاز کردند و در طول مسیر غرفه‌های متنوع در خدمت شرکت‌کنندگان در این مراسم برپا شد تا به اشکال مختلف کودکان و نوجوانان و اقشار مختلف مردم انزجار خود را از رژیم اشغالگر صهیونیستی اعلام کرده و همگرایی و همدردی بیشتری را با امت اسلامی به نمایش بگذارند. 

یزدی‌ها سنگ تمام گذاشتند

 راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور پرشور اقشار مختلف به ویژه جوانان و نوجوانان همزمان با دیگر استان‌های کشور و شهرهای جهان در استان یزد و در بیش از ۵۰ نقطه از استان یزد ساعت ۱۱ آغاز شد

در این مراسم شرکت‌کنندگان در شهر یزد راهپیمایی خود را بعد از قرائت زیارت عاشورا از میدان شهید بهشتی(ره) آغاز از خیابان امام خمینی ره به سمت چهار راه شهدا- خیابان قیام و در نهایت مسجد ملااسماعیل(محل اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه) ادامه دادند.

از قدر تا قدس|«قدس در آستانه آزادی» است

حضور چشمگیر جوانان و نوجوانان با سلایق مختلف در ساعات ابتدایی از جمله ویژگی های راهپیمایی امسال روز جهانی قدس بود که نشان دهنده بصیرت و ولایت مداری جوانان یزدی برای استکبار ستیزی است. شرکت کنندگان در این راهپیمایی با سردادن شعارهای مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا،‌ مرگ بر رژیم کودک‌کش و مرگ برانگلیس،‌ کشتار مسلمانان فلسطینی به دست سربازان کوردل اسرائیلی را محکوم و آزادی قدس شریف را خواستار شدند.

خروش «القدس لنا» در دارالمومنین همدان

صبح امروز مردم روزه‌دار و ولایتمدار دارالمومنین همدان همانند سایر نقاط کشور، حماسه حضور را رقم زدند و فریاد «القدس لنا» و دفاع از مقاومت اسلامی و نابودی اسرائیل غاصب را سر دادند.

از روستاها گرفته تا مراکز شهرستان‌ها، از شرق گرفته تا غرب، از مرکز تا حاشیه، همه و همه آمده بودند تا فریاد آزادیخواهی و ندای آزادی مظلومان را سر دهند. مردم از مسیر‌های تعیین شده راهپیمایی حرکت خود را به سمت حسینیه امام خمینی (ره) آغاز کردند و بعد از شنیدن سخنان رئیس فراکسیون محور مقاومت و آزادی قدس، نماز دشمن‌شکن جمعه را به جا آورند.

مشاور فرمانده کل سپاه: اتحاد بی‌سابقه ملل مسلمان و جبهه مقاومت سبب محاصره صهیونیست‌ها شده است

حمیدرضا مقدم‌فر مشاور فرمانده کل سپاه امروز سخنران راهپیمایان روز قدس در بندرعباس بود. وی در ابتدای سخنان خود با تشریح وضعیت جریان مقاومت در منطقه و تلاش‌های شهید سلیمانی برای حفظ امنیت و ثبات کشورمان و دیگر ملل مسلمان منطقه، حماسه حضور امروز مردم بزرگ بندرعباس همدل و همپای مردم دیگر شهرهای ایران اسلامی را نشانه تداوم راه شهید سلیمانی و دیگر شهدای مقاومت دانست.

مشاور فرمانده کل سپاه گفت: از ابتدای فروردین ماه جاری تاکنون جریان مقاومت ۱۵۳ عملیات علیه رژیم صهیونیستی انجام داده که منجر به واکنش منفعلانه و بی نتیجه صهیونیست‌ها شده است و تمام این دستاوردها نتیجه تدابیر و راهبری‌های هوشمندانه رهبر معظم انقلاب و پرورش افرادی نظیر شهید طهرانی مقدم‌ها و سردار شهید حاج قاسم سلیمانی‌ها است.

از قدر تا قدس|«قدس در آستانه آزادی» است

مقدم فر در بخش پایانی اظهارات خود گفت: آنانی که فریاد نه غزه و نه لبنان را سر می دادند، آیا دستاوردهای امروز مقاومت را می بینند؟ دشمنان امروز می خواهند یک جنگ اجتماعی را در کنار جنگ اقتصادی به ملت ایران تحمیل کنند و بخشی از نمودهای بی حجابی کنونی در کشور نیز از سوی دشمنان طراحی شده است تا امنیت و سلامت اجتماعی کشورمان را تهدید کنند.

روز قدس در استان مرکزی

مراسم یوم‌الله روز جهانی قدس در 100 نقطه شهری و روستایی سراسر استان مرکزی با حضور آگاهانه و پرشور اقشار مردم آغاز شد.

 مراسم راهپیمایی روز قدس در شهر اراک از محل میدان شهدا آغاز و تا خیابان شهید رجایی، خیابان 17 شهریور، خیابان دکتر حسابی به سمت مصلای بیت المقدس برگزار شد. شرکت کنندگان در این مراسم شعارهای مرگ بر آمریکا،‌ مرگ بر اسرائیل،‌ مرگ برانگلیس سر دادند.

مردم ولایت‌مدار استان مرکزی با حضور خود در راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر با آرمان‌های حضرت امام خمینی(ره) و شهدا تجدید پیمان کرده و پشتیبانی همه جانبه خود از ولایت مطلقه فقیه را اعلام کردند. روزه داران باردیگر  همزمان با مردم سراسر کشور به خیابان‌ها آمدند تا نشان دهند آزادی‌خواهی را به تأسی از مولایشان امام حسین (ع) یدک می‌کشند و در دفاع از مظلوم در جهان زبانزد هستند.

 حضور بسیاری از خانواده‌ها همراه با فرزندان خود و پیر و جوان در خیابان‌ها به نوبه خود گسترده و باشکوه است.

پایان پیام/

توضیح لینک توضیح لینک توضیح لینک توضیح لینک

توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *