پوتین: دشمن انتظار داشت روسیه از درون سقوط کند

پوتین: دشمن انتظار داشت روسیه از درون سقوط کند توضیح تصویر توضیح لینک توضیح لینک

پوتین: دشمن انتظار داشت روسیه از درون سقوط کند.به گزارش رک نیوز و به نقل از اسپوتینگ:«ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه روز سه شنبه با تاکید بر ایستادگی روسیه برابر غرب گفت، موجودیت روسیه به عنوان یک کشور از جانب اوکراین تحت خطر بوده است.وی توضیح داد: «این صرفا یک وظیفه ژئوپلیتیکی نیست، بلکه وظیفه بقای روسیه و توسعه آینده و فرزندان کشور است.»پوتین در ادامه غرب را به استفاده از اوکراین به عنوان ابزاری برای جنگ علیه روسیه و تحمیل «شکست راهبردی» متهم کرد.

پوتین در زمینه تاثیر تحریم‌های غرب بر روسیه گفت، در سال گذشته که غرب موج‌ بی‌سابقه‌ای از تحریم‌ها را اعمال کرد نگران اقتصاد بود، اما وضعیت اقتصادی قوی‌تر از حد انتظار است. رئیس جمهور روسیه گفت که دشمن تصور می‌کرد روسیه در دو یا سه هفته و نهایتا یک ماه سقوط خواهد کرد.

پوتین اظهار داشت، دشمن انتظار داشت کارخانه‌ها متوقف شوند، نظام مالی سقوط کند، بیکاری افزایش یابد، معترضان به خیابان‌ها بریزند و روسیه از درون سقوط کند.رئیس جمهور روسیه ادامه داد: «این اتفاق رخ نداد. برای بسیاری از ما و حتی بیشتر از آن برای کشورهای غربی مشخص شد که پایه‌های اساسی ثبات روسیه بسیار قوی‌تر از آن چیزی است که آن‌ها فکر می‌کنند.»

توضیح لینک توضیح لینک توضیح لینک توضیح لینک

توضیح تصویر
توضیح تصویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *